banner197

“İstanbul’a gittiğimde..."

Fenerbahçe’nin ilk transferi Simon Kjaer, transferi sonrası yaşanan gelişmeleri Danimarka basınında değerlendirdi.

“İstanbul’a gittiğimde..."

 Simon Kjaer, transferi sonrası yaşanan gelişmeleri Danimarka basını ile paylaştı. Ekstrabladet gazetesiyle görüşlerini paylaşan tecrübeli stoper, kendisine gösterilen yoğun ilgi nedeniyle çok şaşırdığını vurguladı.

26 yaşındaki savunmacı, imza attıktan sonra ve imza sürecinde yaşananları anlatırken, “İstanbul’a gittiğimde ve sosyal medya üzerinde bana gösterilen ilgiden dolayı çok şaşkınım. Aldığım ilk izlenimden sonra Fenerbahçe’nin büyüklüğü ve futbolun düzeyi anlaşılıyor. Taraftarların tutkusu hoşuma gidiyor” ifadelerini kullandı.

Ailesiyle beraber çok iyi karşılandıklarını kaydeden Kjaer, “Hamburg’dan itibaren yola çıktığımızda ilgi başladı. Sıcak ve samimi bir karşılama oldu. Bu sevginin ve alakanın karşılığını vermek istiyorum. Şampiyonluğu kazanmak için sabırsızlanıyorum” yorumunda bulundu.

Twitter patlaması


Simon Kjaer’in Fenerbahçe’ye imza atması sosyal medyada da büyük ilgiyle karşılandı. Tecrübeli stoperin 44 bin takipçili hesabına yaklaşık 22 bin yeni takipçi eklendi. Bu takipçilerinin büyük bir kısmının sarı-lacivertli taraftarlar olduğu kaydedildi. Danimarka basınında da bu duruma dikkat çekilirken, henüz 5 günlük bir sürede büyük bir ilginin olduğu aktarıldı ve Türklerin Kjaer’i sevdiği vurgulandı.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2015, 03:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER