Mesut Özil ayrılıyor mu? Menajerinden açıklama geldi!

Mesut Özil'in menajeri Erkut Söğüt, yıldız futbolcunun Fenerbahçe'den ayrılacağına dair çıkan haberler hakkında açıklamada bulundu.

Mesut Özil ayrılıyor mu? Menajerinden açıklama geldi!

NTV SPOR'un derlediği haberde;

Mesut Özil'in menajeri Erkut Söğüt Lig Radyo'ya açıklamada bulundu

 "Mesut sadece bir Fenerbahçe oyuncusu değil, aynı zamanda gerçek bir Fenerbahçeli, Fenerbahçe hayranı bir insan. Bu durum takımdaki her futbolcu için geçerli değil. Bazı futbolcular para için geliyor. Futbol içerisinde sakatlıklar veya başka şeyler olabiliyor. Bu durumlarda Mesut gibi ünlü oyuncular hakkında tabii ki birçok spekülasyon yapılabiliyor. Biz bunlara alıştık artık. Bu tür şeyler Real Madrid'de Arsenal'deyken de vardı. Şu an Fenerbahçe'de de oluyor. Buradan herkese açıkça söylemek isitiyorum. Mesut Özil sözleşmesinin sonuna kadar Fenerbahçe'de kalacak. Kimsenin şüphesi olmasın.

Yazılan şeyler olacak, normal karşılıyoruz. Bunlara gülüp geçiyoruz. Mesut da öyle yapıyor. Sadece saha içine bakıyor. Oynamak istiyor. Elbette sakatlık sonrası oynayacak duruma gelmek kolay olmayabiliyor. Artık hazır ve oynayabilir. Tabii ki artık teknik heyetin doğru zamanla ilgili kararı olacak. Bunlar bizim bilemeyeceğimiz şeyler. Bu konuda bir şey söylemek bize düşmez, yanlış olur" 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER