Neustadter Zenit'e Meydan Okudu: Güçlüler Ama Biz Ritmimizi Yakaladık

Fenerbahçe'nin Rus oyuncusu Roman Neustadter, UEFA Avrupa Ligindeki Zenit maçı öncesinde konuştu. Neustadter, "İyi bir takımla oynayacağız. Fiziksel olarak güçlü bir takım göreceğiz. Ancak biz ritmimizi yakalamış durumdayız." dedi.

Neustadter Zenit'e Meydan Okudu: Güçlüler Ama Biz Ritmimizi Yakaladık

UEFA Avrupa Ligi son 32 turunda Fenerbahçe, yarın sahasında Rus temsilcisi Zenit ile karşılaşacak. Müsabaka öncesi basın toplantısında konuşan Fenerbahçeli futbolcu Roman Neustadter, şu an tek düşüncelerinin yarınki maç olduğunu ifade etti.

"ZENİT İYİ BİR TAKIM"

Neustadter, "İyi bir takım rakibimiz fiziksel olarak güçlü bir takım göreceğiz. Bireysel anlamda iyi bir takım, milli takımda beraber oynadığım arkadaşlarım var. Yüksek kaliteli bir takımla kendi sahamızda oynayacağız. Bizim ligimizi ikinci yarısı başladı ama Zenit hiç maç oynamadı. Onların nasıl oynayacağını biliyoruz. Rakiple ilgili net bir görüntü olacak kafamızda. Uzun boylu forvetleri var, Dzyuba." dedi.

"RİTMİMİZİ YAKALAMIŞ DURUMDAYIZ"

Rus oyuncu, "Onlar baskı altındayken uzun top oynarlar, bence düşünceler, bu olacak. İkinci topları alabilmek bizim için önemli olacak. Bizim için avantaj olduğunu düşünüyorum. Biz ritmimizi yakalamış durumdayız. Hazırlık döneminin sonuna geldiğinizde durumunuzu tam olarak bilemezsiniz, resmi maçlarla hazırlık maçları farklıdır. Bizim için en büyük avantajın bu olacağını düşünüyorum." diye konuştu.

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 20:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER