"Özgüvenim yükselince patlama oldu"

Hasan Ali Kaldırım, Celtic maçını değerlendirirken maç boyunca taraftarın kendisine tezahüratlarıyla ilgili olarak, "Özgüvenim yüksek olduğu için sahada da kendimi çok iyi hissediyorum. Rahat hissediyorum. Takıma katkı sağlamaya gayret gösteriyorum" dedi.

"Özgüvenim yükselince patlama oldu"

Performansındaki artışın hocanın oyun sistemiyle de alakalı olup olmadığ yönündeki soruya ise Hasan Ali Kaldırım, "Yaradı diyebilir miyiz? Ama bunda en çok bu sene arka arkada şans bulmam etkili oldu. Bu hem performansımı hem de takıma katkımı artırdı. Özgüvenim de yükselince patlama oldu. İlk sene zor geçirdim. Fazla şans da gelmedi. Üstüste forma şansı bulamadım. Bu sene buldum ve özgüvenimi yükseltti. Takıma da katkı sağlayınca kendime geldim. Bunu daha da geliştirmek istiyorum. Takım ve kendi adıma iyi yoldayız. Gruptan çıktığımız için mutluyuz. Avrupa'da yolumuza devam ediyoruz. Lig de de liderlik koltuğuna oturma şansımız var. Teknik heyete de teşekkür ediyorum. Ben de perdformansımla onlara borcumu geri ödediğimi düşünüyorum" yanıtını verdi.
PFDK tarafından 2 maç men cezası verilmesinin hatırlatılması üzerine ise Hasan Ali Kaldırım, "Hayatımda ilk defa kırmızı kart gördüm. Bundan ders çıkarmam lazım. Maçtan önce kırmızı kartı kenara atıp maça konsantre oldum. 1 maça düşer mi bilmiyorum, haftaya da kupa maçımız var. Belki kupa maçıyla birlikte de cezam tamamlanır. Bu benim için ders oldu, ama yolumuza devam edeceğiz" ifadeleriyle sözlerini tamamladı. 

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2015, 22:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER