banner197

Rıdvan Dilmen çılgına döndü!

Fenerbahçe, Süper Lig'de Akhisarspor'a 3-0 yenildi. Fenerbahçe alınan bu sonuçla yeniden düşme hattına geriledi. Haftalardır Fenerbahçe ile adı anılan teknik direktör Ersun Yanal bir kez daha gündeme geldi. NTV'de yayınlanan '%100 Futbol' programında konuşan yorumcu Rıdvan Dilmen, Ersun Yanal hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Rıdvan Dilmen çılgına döndü!

Fenerbahçe, Akhisarspor'la Süper Lig'in 15. haftasında karşı karşıya geldi. Mücadele 3-0 Akhisarspor'un üstünlüğüyle tamamlandı.

NTV'de yayınlanan '%100 Futbol' programında konuşan yorumcu Rıdvan Dilmen, Akhisarspor-Fenerbahçe maçını değerlendirdi ve Fenerbahçe ile uzun zamandır adı anılan Ersun Yanal hakkında konuştu.

Ersun Yanal'ın geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe Asbaşkanı Semih Özsoy'la görüşmesi ve Ersun Yanal'ın açıklamaları üzerinden yorum yapan Rıdvan Dilmen, "Ersun Yanal herkesin bir takvimi var diyor. Bırakın bu takvim işlerini falan. Fenerbahçe ölmüş ağlayanı yok. Deli misiniz siz nesiniz ya! Yok teferruatmış yok 1,5 yılmış. Pideci mi burası ya! Fenerbahçe burası ya!" Kuşadasında seminere katılacak aday teknik direktör, takımın maçı var. Evet, görüştük diyecek. Bir tane Fenerbahçe yönetici açıklama yapmayacak. O dakikada almam, vazgeçtim senden derim ama bunu demiyorsan o zaman sen olmayacaksın orada"dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER