Spartak Moskova'dan Neustadter'e 8 milyon euro

Savunma oyuncusu arayışlarını sürdüren Fenerbahçe, bir yandan da gelen teklifleri değerlendiriyor. Spartak Moskova, Fenerbahçe’nin başarılı savunmacısı için kesenin ağzını iyice açtı. Ruslar’ın son teklifi tam 8 milyon Euro (33.5 milyon TL) oldu.

Spartak Moskova'dan Neustadter'e 8 milyon euro

Trabzonspor’un Giuliano için devreye girmesi, Fenerbahçe’nin planlarını alt üst etmişti. Normalde Sambacı’yı kiralayacak olan Sarı-Lacivertliler, 7 milyon Euro’ya bonservisini almak zorunda kaldı. Bu durum, bütçe planlamasına ağır bir darbe vurdu. Ancak Rusya’dan müjde gibi bir haber geldi. Yabancı kuralı nedeniyle Rus pasaportu olan bir savunmacı arayan Spartak Moskova, Roman Neustadter için Fenerbahçe’nin kapısını bir kez daha çaldı. Daha önce iki kez teklifi geri çevrilen Spartak, bu kez kesenin ağzını açtı ve 8 milyon Euro (33.5 milyon TL) önerdi.

Kocaman ikna edilecek 

Geçtiğimiz sezon bonservis ödenmeden alınan Neustadter için gelen bu teklife yönetimin ‘evet’ demesi bekleniyor. 27 yaşındaki oyuncunun satılmasına karşı çıkan Aykut Kocaman da en az 1 stoper transferi garantisi verilerek ikna edilmeye çalışılacak. Rus savunmacıdan gelecek 8 milyon Euro, yönetimin transfer planlamasının bozulmadan devam etmesini sağlayacak.

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2017, 11:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER