Zeljko Obradovic de 'Fener Ol'du! İşte yaptığı bağış...

Fenerbahçe Beko'nun efsane koçu Zeljko Obradovic de 'FenerOl'du.

Zeljko Obradovic de 'Fener Ol'du! İşte yaptığı bağış...

Obradovic, taraftarları "Fener Ol" kampanyasına destek olmaya çağırırken, "6 yıldır bu kulüpteyim, çok güzel şeyler yaşadık. Kötü günlerimiz de oldu ama müthiş bir tecrübe burada olmak. Kulüp için tarihi bir dönemdeyiz. Yardımcı olabilecek herkesten "Fener Ol" kampanyasına davet ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Sırp başantrenörün, kulüpten herhangi bir talep gelmemesine karşın kampanyaya 100 bin euro (Yaklaşık 640 bin TL) bağış yaptığı ve böylece 'Fener Ol'a en büyük desteği veren isimlerden biri olduğu öğrenildi.

'KÜÇÜK' BAĞIŞLAR DENİZ OLDU: 20 MİLYON TL

4 Nisan Saat 19.07'de başlayan 'Fener Ol' kampanyasında son durum belli oldu. Pazartesi itibariyle toplam bağışların 20 milyon TL barajını geçtiği bildirildi. 10 bin TL ve üzeri yapılan bağışların ise bu rakama dahil olmadığı bunlarda hesaba katıldığında rakamın daha yüksek olacağı ifade edildi.

FUTBOLCULARI ÜÇ KAPTAN ORGANİZE ETTİ

Fenerbahçe'de sporculardan da hep destek, tam destek. Sarı-Lacivertli futbol takımında kaptanların öncülüğünde özellikle yerli isimlerin "Fener Ol" kampanyasına destek kararı aldığı öğrenildi.

Volkan Demirel, Mehmet Topal ve Hasan Ali Kaldırım, takım arkadaşlarıyla bir toplantı yaptı ve ilk etapta yerli futbolcular 5 milyon TL'lik bir bağış yapma kararı aldı.

NABİL DİRAR KOLLARI SIVADI


Nabil Dirar'ın yabancı futbolcularla ilgili görüşmeleri yürüttüğü ve onların da kampanyaya katılacağı öğrenildi.

Teknik Direktör Ersun Yanal'ın ise teknik heyetteki arkadaşlarını da organize edeceği ve onların da yapacakları desteği önümüzdeki günlerde açıklayacağı kaydedildi.

Sporcu desteği futbol takımı ile sınırlı kalmayacak. basketbol ve voleybol takımlarında da destek için çalışmalar başladı.

MELİH İLE ULAŞ DA DEVREDE

Fenerbahçe Beko Basketbol Takımı kaptanı Melih Mahmutoğlu ve Voleybol Takımı Kaptanı Ulaş Kıyak öncülüğünde görüşmeler olduğu, kadın ve erkek voleybol takımlarıyla diğer branşlardan gelecek desteği bu isimlerin organize edeceği vurgulandı.

Futbol dışındaki branşlardan da 5 milyon liralık bir gelir beklendiği ve böylece toplam bağış rakamının 10 milyon TL'yi aşacağı ifade ediliyor.Kaynak:Sporx

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2019, 11:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER