banner197

Zeljko Obradovic'ten taraftara uyarı!

Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic, Pınar Karşıyaka maçının ardından taraftara seslendi ve uyardı.

Zeljko Obradovic'ten taraftara uyarı!

İşte Zeljko Obradovic'in maç değerlendirmesi:


"Maça çok tembel, yavaş başladık. Zor bir maç olmayacağını düşünerek başladık. İlk çeyrekte Karşıyaka çok iyi oynayarak 28 sayı bulduysa ve sadece 3 faul varsa bu yeterince gayret gösteremediğimiz anlamına gelir. İlk yarı ve ikinci yarı çok farklıydı. Savunmada daha sert oynamaya başladık, iyi durumdaki bir takıma karşı iyi savaştık, onlar da topu çok iyi dolaştırdılar. Bu bizim her maçı yüzde 100 oynamamız gerektiğini gösteriyor. Potamızı daha iyi korumamız gerekiyor. 2 sayılık atışlarda %67'lik yüzdeyle oynadılar.

Kesinlikle taraftarımızın desteğine ihtiyacımız var. Karşıyaka çok iyi oynadı ve maçın sonuna kadar kazanma şansları vardı. Karşıyaka'yı performanslarından ötürü tebrik ediyorum, kendi oyuncularımı da son çeyrekteki performanslarından ötürü tebrik ediyorum."

MARKO GUDURIC'İN SAKATLIĞI


"Barcelona maçından önce de sakatlık sorunları yaşadık. Bugün de 2 oyuncumuz sakatlandı Durumumuz çok kolay değil. Çok fazla rotasyon yapamadık. Marko Guduric'in durumu biraz daha ciddi gözüküyor. Hemen hastaneye gidecek ve durumunda bakacağız. Yarın daha net bir şey öğreneceğiz."

OBRADOVIC'TEN TARAFTARA İSYAN

"Taraftarlara durumu anlamaları için seslenmek istiyorum. Salona gelin ve bu takımı destekleyin. Her maç salon tamamen dolu olmak zorunda. Benim oyuncularım bunu hak ediyor. Önümüzde Milano maçı var. Ondan önce Panathinaikos ve İBB deplasmanlarına gideceğiz. Senelerdir bize verdikleri desteği devam ettirmelerini istiyoruz. EuroLeague doluluk oranında 9.sıradayız. Bu bizim taraftarlarımızın bize bir mesajı mı? Bu duruma düşmesini mi istiyorlar takımın? Biz her şey için savaşmak istiyorsak desteğe ihtiyacımız var. 7-8 bin kişi değil full salona ihtiyacımız var. Bizim oyuncularımız bunu hak ediyor. Bundan sonra bunu görmek istiyorum. Sadece EuroLeague'de değil tüm maçlarda bunun böyle olması lazım. Bu sene ve bugüne kadar yaptıkları her şey için oyuncularım bu desteği hak ediyor."

Kaynak: Sporx 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER