Fenerbahçe’nin 17 Ağustos'ta oynanacak ilk maçtan bir gün önce gece yarısına kadar listeye uygun bir oyuncu ekleme hakkı var.

Ancak bunun için listedeki yerel yetişmiş oyuncu sayılarının ihlal edilmemesi ve futbolcunun play-off’tan önceki eleme turlarında oynamamış olması gerekiyor. Bununla birlikte takımdan ayrılması beklenen ve Slavia Prag ile görüşen Miroslav Stoch'un listeden çıkartılacağı öğrenilirken yerine Roberto Soldado'nun ekleneceği bekleniyor.Kaleciler: Volkan Demirel, Carlos Kameni, Erten Ersu.


Savunma: Mauricio Isla, Hasan Ali Kaldırım, Simon Kjaer, İsmail Köybaşı, Şener Özbayraklı, Roman Neustaedter, Martin Skrtel.


Orta saha: Mehmet Topal, Alper Potuk, Ozan Tufan, Mehmet Ekici, Nabil Dirar, Mathieu Valbuena, Salih Uçan, Oğuz Kağan Güçtekin, Josef de Souza, Aatif Chahechouhe.


Forvet: Robin van Persie, Roberto Soldado, Ahmethan Köse

Giuliano bu maçlarda yok

27 yaşındaki Giuliano, Zenit ile UEFA Avrupa Ligi ön elemesinde oynadığı için kural gereği Fenerbahçe'nin Vardar ile oynayacağı iki maçta da forma giyemeyecek. Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi'nde gruplara kalması halinde Brezilyalı yıldız, bu maçlarda oynayabilecek.