Alman Gazetesi Bild'den Türkçe Mesaj !

Alman gazetesi Bild, Grosskreutz'un G.Saray'a transfer olamaması üzerine Türkçe olarak, 'Ne kadar karışıklık bu' mesajını paylaştı

Alman Gazetesi Bild'den Türkçe Mesaj !

Galatasaray'ın Alman kulübü Dortmund'dan transfer ettiği ve FIFA'dan gerekli izni alamadığı ortaya çıkan Kevin Grosskreutz, Almanya'nın en çok satan gazetesi Bild'e manşet oldu.

İnternet sitesinden Kevin Grosskreutz haberine yer veren Bild, "Grosskreutz kaosu!" başlığını atarak, Kevin Grosskreutz'un Galatasaray Kulübü ile mukavelesi var, ama yeni kulübünde oynama izni yok" ifadelerini kullandı.

Haberinde alt başlık olarak, "Şimdi Grosskreutz'un transfer durumu tamamen kaos oldu" diyen Bild Gazetesi, evraklardaki imza eksikliği nedeniyle FIFA'nın Kevin Grosskreutz için oynama iznini vermediğini okurlarıyla paylaştı.

Evraklardaki imza eksikliğine sebep olan Galatasaray Kulübü'nün asistanın da görevinden alındığını aktaran Bild, Kevin Grosskreutz'un 2016 yılına kadar maaşını alacağını ve sadece antrenmanlarda yer alabileceğini yazdı.Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2015, 23:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER