Aslan Diagne İçin Teklif Bekliyor!

UEFA kriterlerine uymak adına 'satmadan alma’ prensibini benimseyen sarı-kırmızılı yönetim, Diagne'ye gelecek teklifleri bekliyor. Senegalli golcü futbolcunun satışından gelecek parayla, orta saha ve forvete takviye yapılacak.

Aslan Diagne İçin Teklif Bekliyor!

Galatasaray'da golcü oyuncu Diagne belirsizliği sürüyor.

Geçen sezonun devre arasında Kasımpaşa'dan 13 milyon Euro'ya transfer edilen 27 yaşındaki futbolcu, hem performansı hem de özel hayatı nedeniyle eleştiriliyor.

Senegalli forvet, sosyal medya hesabından da 'Galatasaray' yazısını kaldırdı ve bu hareketi, takımdan ayrılması kesinleşti olarak da yorumlandı.

Ancak Diagne, aldığı tepkilerden dolayı, Galatasaray ibaresini tekrar profiline ekledi.

Golcü futbolcu için gelecek teklifleri bekleyen yönetim, 15 milyon Euro ve üzerindeki rakama ‘evet’ demeye hazırlanıyor.

Sarı kırmızılı kulüp, özellikle Arap ekiplerinin gündeminde olan golcü futbolcu için istediği rakam gelene kadar bekleyecek.

Galatasaray yönetimi, cuma günü başlayacak olan Afrika Uluslar Kupası bitene kadar Senegalli Diagne için istediği teklifi alamazsa, bu kez golcü oyuncu ile masaya oturulacak.

Galatasaray, Mbaye Diagne’yi iyi bir rakama satarak UEFA kıskacına da takılmamayı hedefliyor. Diagne’nin satışı halinde orta saha ve forvet takviyesini Senegalli yıldız oyuncudan gelen gelir ile finanse edecek.Kaynak: TRT SPOR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER