Emre Çolak, Galatasaray'ın Adını Anmadı !

Deportivo'dan Al Wahda'ya transfer olan Emre Çolak'ın veda mesajında Galatasaray'ın ismini kullanmayıp, "Tek bir kulüp" ifadesi kullanması dikkatlerden kaçmadı. Emre Çolak, Suudi Arabistan ekibi Al Wahda ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Emre Çolak yılda 4 milyon euro kazanacak.

Emre Çolak, Galatasaray'ın Adını Anmadı !
Deportivo'da forma giydikten sonra Suudi Arabistan'ın Al Wahda takımına transfer olan ve 3 yıllık sözleşme imzalayan Emre Çolak, Instagram hesabından bir açıklama yayınladı. Emre Çolak'ın veda mesajında Galatasaray'ın adını anmayıp, "Tek kulüp" ifadesini kullanması ise dikkatlerden kaçmadı.

İşte Emre Çolak'ın açıklaması;

"İki sene önce A Coruña'ya gelmek için yola çıktığımda, evimden ilk kez ayrılıyordum. Sekiz yaşından 25 yaşına kadar tek bir kulüpte oynayan, yalnızca bir şehirde yaşayan bir genç için büyük karardı. Evden ilk kez ayrıldığınızda, gittiğiniz yeri yadırgayabilirsiniz; hemen kabullenemeyebilirsiniz. Yanınızda evinizden uzak kaldığınızı size hissettirmeyen, ihtiyaç duyduğunuz her an yardımınıza koşacak insanların olması gerekir. Böylece yeni evinizde bir yerinizin olduğunu bilirsiniz, tıpkı Deportivo La Coruña'daki gibi. Geride kalan iki senede bu ayrıcalığı bana yaşatan ve beni evimde hissettiren herkese çok teşekkür ederim. Gönül isterdi ki, hep birlikte daha büyük başarılar yaşayalım; ama maalesef futbolda bu gibi tecrübeler de var. Artık Dépor'u biraz daha uzakta, gönülden bir taraftar olarak destekleyeceğim. İnanıyorum ki; Súper Dépor, en kısa zamanda hak ettiği yere geri dönecek ve Riazor'da büyük zaferler yeniden yaşanacak. Sizinle birlikte olmak benim için çok özeldi. El Turco, sizi seviyor."
Kaynak:Mynet
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER