Fatih Terim'in doktorundan flaş açıklama!

Geçtiğimiz gün koronavirüs testi pozitif çıkan Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'ın teknik direktörü Fatih Terim'in durumuyla ilgili doktorundan önemli bir açıklama geldi. Prof. Dr. Celalettin Kocatürk, "Fatih Terim'e virüs nasıl bulaştı?" sorusuna yanıt verdi.

Fatih Terim'in doktorundan flaş açıklama!

Süper Lig ekibi Galatasaray’da ikinci başkan Abdurrahim Albayrak’ın ardından 66 yaşındaki deneyimli teknik adam Fatih Terim’in de koronavirüs testinin pozitif çıktı.

Daha sonra karantinaya alınarak tedavi sürecine başlanan Sarı Kırmızılı teknik adam Terim ile ilgilenen doktorlardan biri olan İstinye Üniversitesi Göğüs Cerrahisi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Celalettin Kocatürk, Habertürk TV’de Fatih Terim’in sağlık durumu hakkında sorulan sorulara şu yanıtı verdi; “Fatih Terim’in şu an durumu iyi. İnşallah böyle devam eder” 

Profesör Doktor Celalettin Kocatürk ayrıca Terim'e Kovid-19 virüsün nasıl bulaştığı ile ilgili soruyu;  "FatihTerim’e nasıl bulaştığıyla ilgili bulgular var ama bunu paylaşmak ne kadar doğru. Spor camiasından bu hastalığı olan birileriyle teması var. O kişiler de tespit edildi" şeklinde yanıtladı.

Kaynak: Mynet Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER