Galatasaray'a Modeste'den kötü haber !

Cimbom, Gomis’in yerine düşündüğü Anthony Modeste’den vazgeçiyor. Çin kulübü ile olan sözleşmesini fesheden Fransız forvetin durumunu inceleyen Galatasaraylı avukatlar, “Transfer edersek, usulsüz fesih olur ve sıkıntı yaşarız” raporu verdi..

Galatasaray'a Modeste'den kötü haber !

Gomis'in yerine düşünülen Anthony Modeste transferinden Galatasaray mecburen çekilmeye hazırlanıyor. Çin ekibi TJ Quanjian ile 2020'ye kadar sözleşmesi bulunan Modeste alacakları geç ödendiği için sözleşmesini tek taraflı feshetmeyi planlıyordu. Fransız forvetin menajeri Pierre Frelot da oyuncusunun serbest kalacağını ve bedavaya Galatasaray'a getirebileceğini söylemişti.

UEFA'nın sıkı takibinde olan sarı-kırmızılı kulüp riske girmedi ve Modeste'nin sözleşmesini hukukçularına inceletti. Bir günlük inceleme sonunda sarı-kırmızılı kulübe bağlı çalışan avukatlar, "Drogba ile aynı durumda değil. Transfer edersek usulsüz fesih olur ve sıkıntı yaşarız'' görüşünü yönetimle paylaştı.

MALİYETİ 5 MILYON EURO

Yıllık milliyeti 5 milyon Euro'yu bulan Modeste için bonservis ödemesi mümkün olmayan Galatasaray'ın transferden vazgeçmek üzere olduğu öğrenildi.
Kaynak:Sabah
.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER