Galatasaray için İstanbul'a geldi.

Galatasaray'ın ara transfer döneminde yeniden kiralamak için girişimlerde bulunduğu Nijeryalı yıldız oyuncu Henry Onyekuru transferinde sıcak gelişmeler yaşanıyor. Ocak ayında Fransız ekibi Monaco'dan ayrılmaya hazırlanan Nijeryalı yıldızın menajeri İstanbul'a geldi ve Galatasaray açıklamasında bulundu..

Galatasaray için İstanbul'a geldi.

Galatasaray'ın transfer gündeminde yer alan Nijeryalı oyuncu Henry Onyekuru ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Sarı-kırmızılı takıma duygusal bir şekilde veda eden Nijeryalı oyuncunun geri dönmesi gündeme geldi.

Bonservisi Fransız ekibi Monaco'da bulunan 23 yaşındaki genç futbolcu ocak ayındaki ara transfer döneminde kesin olarak takımdan ayrılacak..

MENAJERİ İSTANBUL'A GELDİ!
Ajansspor'un haberine göre, Nijeryalı oyuncunun temsilcisi William D'avila İstanbul'a geldi, bir dizi görüşme yaptı ve Galatasaray açıklamasında bulundu. İşte menajerinin yaptığı açıklamalar....

"GALATASARAY SEÇENEKLER ARASINDA"
Konuyla ilgili konuşan D'avila, "Henry, kesin olarak, Ocak'ta Monaco'dan ayrılacak. Kulüple de konuştuk, bu yüzde yüz teyit edilmiş bir bilgi. Galatasaray elbette ki seçeneklerin başında geliyor..

"NEREYE GİDECEĞİNİ KESİN OLARAK SÖYLEYEMEM"
İstanbul'da bir iki kulüp de onunla ilgileniyor. Şu anda nereye gideceğini kesin olarak söyleyemem. Galatasaray'da 17 gol attı, 7 tane gol pası verdi..

"MONACO ONUN İÇİN İYİ BİR DENEYİM OLMADI"
Bu rakamlara ulaşıp, ne kadar etkili bir oyuncu olduğunu göstermek istiyor. Tekrar eski günlerine dönecek. Maalesef Monaco onun için iyi bir deneyim olmadı. Aslında sezona iyi başlamıştı. Ancak oradaki antrenörün farklı planları vardı" diyerek sözlerini tamamladı..

Kaynak: Fotomaç

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER