banner197

Galatasaray İçin Kritik Gün!

Galatasaray Kulübü'nde yapılan olağanüstü yönetim kurulu toplantısında Olağanüstü Seçim kararı alındı. Başkan adaylarının belge ve listeleri bugün 18.00'e kadar imza karşılığında teslim etmeleri gerekiyor.

Galatasaray İçin Kritik Gün!

Galatasaray’da hareketli günler yaşanıyor. 16. haftada kaybedilen 2-1’lik Yeni Malatyaspor maçı sonrasında yönetim kurulu Türk Telekom Stadyumu’nda olağan üstü olarak toplandı. Yaklaşık 4 saat süren yönetim kurulu toplantısından erken seçim kararı ve teknik direktör Igor Tudor ile yolların ayrılması kararı çıktı. Bu açıklamadan 4 gün sonra teknik direktörlük koltuğu Fatih Terim’e emanet edildi. Galatasaray Kulübü’nde yapılan olağanüstü yönetim kurulu toplantısında Olağanüstü Seçim kararı alındı.

Dursun Özbek’in de basın toplantısındaki açıklamalarının ardından cevabı en çok merak edilen soru; 13-20 Ocak tarihlerinde yapılacak olağanüstü seçimli genel kurulda kimlerin başkan adayı olacağı. Galatasaray Kulübünde 13 Ocak’ta, çoğunluk sağlanamaması durumunda ise 20 Ocak’ta yapılacak olağanüstü seçimli genel kurulda başkanlığa aday olacak isimlerin, ilgili belge ve listelerini bugün teslim etmeleri gerekiyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER