banner197

Galatasaray InGame İle İşbirliğine Gitti !

Galatasaray, Zula oyunlarıyla dünyaya açılan InGame Group’la işbirliği anlaşması yaptı. Anlaşmayla birlikte Zula oyunlarında Galatasaray ürünleri satılacak ve Sarı-Kırmızılı kulübe gelir sağlanacak.

Galatasaray InGame İle İşbirliğine Gitti !
Galatasaray, Zula oyunlarıyla dünyada ses getiren InGame Group’la işbirliği anlaşmasına gitti. Galatasaray Kulübü Espor’dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erol Özmandıracı ile InGame Group Kurucu Ortağı Genco Alp’in hazır bulunduğu anlaşma töreni, Türk Telekom Stadyumu’nda yapıldı.

Espor’daki gelişmelerin sürdüğünü belirterek sözlerine başlayan Erol Özmandıracı, “Bu süre içinde takımlarımızı kurduk. Bu ay sonunda Zula’nın liginde Galatasaray takımı oynayacak. Türkiye, Espor konusunda çok ilerledi ancak bu sektörün potansiyeli yeni fark ediliyor. Gelecek Espor'da. Futboldan sonra zaman içinde en fazla gelir sağlayacağımızı düşündüğümüz branş olacak Espor. Başkanımız da sıkı bir oyuncu. Bundan dolayı biz de yönetim kurulumuz da bu konuyu tartışıyoruz. Türkiye’deki Espor gelişimini ileriye taşımak için Galatasaray’ın yanı sıra Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın da yatırım yapması gerekiyor. Fenerbahçe’nin başarıları ortada. Beşiktaş ve Galatasaray’la birlikte rekabet artacaktır. Genç nüfusun eğilimi artıyor. Dünya çapında 400 milyon izleyicisi var. Artık Espor nedir sorusuyla karşılaşmıyoruz. Artık herkes bu işin ciddiyetini fark etti” açıklamasını yaptı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER