banner197

Galatasaray'da Klinsmann bombası!

Başkan Dursun Özbek’in Fatih Terim ile İzmir’de görüştüğü ancak olumsuz yanıt aldığı iddia edildi. Riekerink-Ayhan Akman formülünü de düşünen yönetim, Klinsmann’a da teklif yapacak

Galatasaray'da Klinsmann bombası!
 Galatasaray'da teknik direktör konusu son üç gündür yaşanan gelişmelerle farklı bir hal aldı.

Sarıkırmızılı kulübün başkanı Dursun Özbek'in geçtiğimiz günlerde İzmir'de Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile bir görüşme yaptığı ancak tecrübeli çalıştırıcının bu teklife olumsuz yanıt verdiği öne sürüldü. Kulübe yakın kaynaklara göre G.Saray yönetiminin bu konuyu henüz kapatmadığı ileri sürülse Riekerink-Ayhan Akman formülü de çok konuşuluyor. Akman'ın dönüşü ile bu ihtimal gündemin baş köşesinde yer alırken diğer bir iddia ise camiada heyecan yarattı.

Yetkililerin ABD Milli Takım Teknik Direktörü Jürgen Klinsmann'ı yakın takibe aldığı yarın bu konunun netleşeceği öne sürülüyor. Amerika Birleşik Devletleri ile Copa America'da yarı finali gören Alman çalıştırıcı dışında Thomas Schaaf'ın da ismi gündemdeki yerini koruyor. Yönetimin yarın yapılacak toplantıda bu üç ismi tartışması ve son kararını vermesi bekleniyor. Öte yandan G.Saray Sportif A.Ş Üyesi Alp Yalman'ın görevinden ayrılma kararı alması dün sarı-kırmızılı ekipte deprem etkisi yarattı.
Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2016, 15:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER