Galatasaraylılığı askıya alındı

Galatasaray'da Hakan Şükür Arif Erdem olayından sonra 'Galatasaraylılığımı askıya alıyorum diyen Tanju Çolak'ın , aidatı ödemeyip atılan 2700 üyeden biri olduğu ortaya çıktı.

Galatasaraylılığı askıya alındı
Galatasaray Kulübü’nün genel kurulda aldığı Hakan Şükür ve Arif Erdem’i ihraç etmeme kararı büyük fırtına kopardı. Sarı-kırmızılı yönetim ivedilikle toplanarak bu iki futbolcuyu yıllık aidatlarını ödemediği gerekçesiyle kulüpten ihraç etti. FETÖ ve PYD üyeliği suçundan aranan bu iki futbolcunun yanı sıra, aidatlarını ödemeyen 2700 kişinin de üyelikleri düştü. Bu kişilerin arasında ise sürpriz bir ismin olduğu öğrenildi: Tanju Çolak.

GALATASARAYLILIĞI’NI ASKIYA ALMIŞTI
Genel kuruldaki ihraç etmeme kararından sonra sesler yükselirken, Galatasaray tarihinde önemli bir yere sahip olan Tanju Çolak, genel kurulun aldığı ihraç etmeme kararı üzerine “Bundan böyle Galatasaraylılığımı askıya alıyorum” demişti.

LİSTEDE SÜRPRİZ İSİMLER VAR
Aidatlarını ödemedikleri gerekçesiyle üyelikleri düşenler arasında dikkat çeken isimler de var. O listeye ulaştık:
Tugay Kerimoğlu, Suat Kaya, Ergün Penbe, Tanju Çolak, Erdal Keser, Yusuf Altıntaş, Güngör Uras, Akif Hamza Çebi, Dinç Bilgin ve Turgay Demirel.

GENEL KURULUN OYLARI BEKLENİYOR
Galatasaray’da üyelikleri düşürülen Hakan Şükür ve Arif Erdem’in kesin ihracı konusunda tekrar genel kurul söz sahibi. Sarı-kırmızılı kulüp, bir sonraki genel kurulda Hakan Şükür ve Arif Erdem’in kesin ihracı yönündeki kararı genel kurulun oyuna sunacak. Yaşanan büyük krizin ardından bu seferki oylamada ihracın kesinleşmesi bekleniyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER