Garry Rodrigues: ''Türkiye'nin Hakim Ziyech'iyim''

Yıllık maaşı 1 milyon 350 bin Euro’dan 1 milyon 900 bin Euro’ya çıkarılan Garry Rodrigues, “Bir süredir görüşmelerde bulunuyorduk. Geçen hafta kulüp güzel bir öneriyle geldi. 2021’e kadar sözleşmem devam ediyor. Beni ödüllendirmek istediler. Bir bakıma Türkiye’nin Hakim Ziyech’iyim” ifadelerini kullandı.

Garry Rodrigues: ''Türkiye'nin Hakim Ziyech'iyim''

Galatasaray'ın ücretine zam yaptığı Garry Rodrigues,kendisini Ajaxlı futbolcu Hakim Ziyech'e benzetti.

Sarı-kırmızılı futbolcu "Bir süredir görüşme halindeydik. Kulüp geçen hafta ciddi bir artış içeren teklifiyle geldi. Hala 2021'e kadar sözleşmem var. Aslında bunu yapmak zorunda değillerdi. Ancak beni ödüllendirmek istediler. Bu açıdan bakınca ben Türkiye'nin Hakim Ziyech'iyim." dedi.

''BEN HİÇ AYRILMAYI DÜŞÜNMEDİM!''


Rodrigues "Ben hiç ayrılmayı düşünmedim. Gitmek istediğim bir kulüp yoktu. Galatasaray'da iyiyim. Şampiyon olduk ve Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağız, insanlar burada beni seviyor. Zaten Şampiyonlar Ligi'nde oynamak benim deneyimlemek istediğim şey. Schalke 04, Porto ve Lokomotiv ile olduğumuz grup önümüze fırsatlar seriyor. Hep birlikte yola devam ediyoruz" diye konuştu.

"ÇOCUKLARIMA İYİ GELECEK VERMEK İSTİYORUM"

Futbolculuk döneminde gelişimini özetleyen futbolcu "Ben her zaman kendime güvendim. Her zaman için ne olursa olsun yoluma devam ettim. Şimdi Galatasaray'da böyle bir ücret artışım oldu. Çocuklarıma iyi bir gelecek vermek istiyorum. Bu düşünce bana huzur veriyor ve beni gururlandırıyor. Motivasyonumda ise bir değişikliğe yol açmıyor. Hala kendini geliştirmek ve daha iyisini yapmak isteyen bir futbolcuyum" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER