banner197

Hamzaoğlu Galatasaraylılar'ı Çıldırttı

Bursaspor'un teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu'nun Galatasaray ile ilgili sarf ettiği sözleri, sarı-kırmızılı taraftarlarda tepkiye sebep oldu.

Hamzaoğlu Galatasaraylılar'ı Çıldırttı

 Galatasaray’ın eski teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, Bursapsor Dergisi’ne verdiği röportajda kullandığı bazı ifadeler sarı-kırmızılı taraftarların tepkisini çekti. 45 yaşındaki hocanın, “Türkiye Kupası’nda şans Galatasaray’dan yanaydı. Bursaspor o gün daha etkili oynadı. Ancak sonuçta kupa Galatasaray’ın oldu.” sözleri üzerine Galatasaray taraftarları Hamzaoğlu’na sosyal medyadan sert mesajlarla tepki gösterdiler.

Hamzaoğlu’nun Galatasaray sözlerinden bir paragraf:


“Türkiye Kupası’nda biraz da şans Galatasaray’dan yanaydı. Bursaspor o gün daha etkili oynadı. Maç Bursa’da. Seyirci avantajı, şehir avantajı her şey Bursaspor’un lehineydi. Maç da öyle gelişiyordu. Ancak sonuçta kupa Galatasaray’ın oldu. Herkes beni 3 kupalı hoca olarak lanse ediyor. Şunu söylemeliyim. 3 kupa alınırken o takımın başında hocaydım. Kimsenin tek başına bir şey yapmaya gücü yetmez. Benim evimde 3 kupa yok. Galatasaray’ın müzesinde duruyor. Bizde fotoğrafları var sadece.”

KAYNAK: AMKSPOR

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2016, 16:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER