Ryan Donk yılın oyuncusu seçildi!

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği, Ryan Donk'u "Galatasaray'da Yılın Sporcusu" ödülüne layık gördü.

Ryan Donk yılın oyuncusu seçildi!

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği (1905 GSYİAD) tarafından düzenlenen ödül töreni, Türk Telekom Stadı'nda basına kapalı olarak gerçekleştirildi.

Sarı-kırmızılı futbol takımda 2016 Ocak'tan bu yana forma giyen Hollandalı oyuncu Ryan Donk, 1905 GSYİAD tarafından verilen "Galatasaray'da Yılın Sporcusu" ödülünün sahibi oldu. Donk'a ödülünü 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği Başkanı İbrahim Hatipoğlu takdim etti.

Ödül töreninde açıklamalarda bulunan 34 yaşındaki futbolcu, çok mutlu olduğunu belirterek, "Açıkçası geçen sezon çok büyük efor sarf ettim. Sarf ettiğim bu eforun görülmesi benim için çok değerli. İyi bir sezon geçirdik ancak salgından sonra bu iyiye gitmedi. Salgın süreci ile birlikte birçok takımda olduğu gibi bizde de sorunlar oldu ve sezonu istediğimiz gibi bitiremedik. Bu sezon yine çok çalışıp şampiyon olmamız gerekiyor. Baktığınız zaman geçmişe üst üste 2 kez şampiyon olduk. Bu üzerinizde bir baskı yaratıyor ama bunun karşılığında bir çalışma gerçekleştirmemiz gerekiyor. Galatasaray'ın her zaman en üst seviyede olması gerekiyor." ifadelerini kullandı.

(Goal)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER