Sarı kırmızlı ekipte sürpriz istifa

Süper Lig ekibi Galatasaray'ın Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin, görevinden istifa ettiğini açıkladı

Sarı kırmızlı ekipte sürpriz istifa

Galatasaray Sportif A.Ş Yöneticisi Nasuhi Sezgin, dün ligde oynanan Antalyaspor maçın ardından yaptığı açıklamalar nedeniyle bugün tekrar düzeltme yayınladı ve Galatasaray Sportif A.Ş'deki görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Galatasaray resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"AĞZIMDAN SEHVEN ÇIKTI"

"Deplasmanda  Antalyaspor'u 3-2'lik skorla yendiğimiz maçın ardından sıcağı sıcağına yaptığım açıklamaların kamuoyunda farklı yorumlara neden olduğunu üzülerek görmekteyim.
Yaşanan beklenmedik puan kayıplarını hatırlatmak amacıyla 'Bildiğiniz nedenlerle kaybettik' demek isterken, sehven ağzımdan çıkan "Bilerek kaybettik" ifadesinin kötü niyetle yorumlanması beni derinden üzdü.

"MÜCADELENİN EN YALIN HALİ EREN DERDİYOK'UN BAKIŞLARINDA GİZLİDİR"

Şahsen, bu sezon ligde yaşanan vahim hataların, çalınan skandal düdüklerin spor kamuoyu tarafından net olarak görüldüğünü ve tüm bu hataların rakiplerin lehine bizim aleyhimize olduğunun da gayet iyi bilindiğini düşünüyorum. Sözlerimin de bu manada değerlendirmesi gerektiğine inanıyorum.


Galatasaray'ın tıpkı geçmişte olduğu gibi dün de sahada verdiği haklı ve tertemiz mücadelenin en yalın, en çıplak hali maçın uzatma dakikalarında attığı golün ardından futbolcumuz  Eren Derdiyok'un bakışlarında gizlidir.

Yaşanan rezaletler karşısında susanlara sesleniyorum: Eren Derdiyok'un bakışlarını sakın aklınızdan çıkarmayın, o gözlerde haklı olanların cesareti ve gururu gizlidir. O gözler, 25 milyon Galatasaraylının gözleridir ve nereye sığınırsanız sığının o gözler hep üzerinizde olacaktır.

"GALATASARAY'A ZARAR VERMEK İSTEYENLERE FIRSAT TANIDIĞIM İÇİN İSTİFA EDİYORUM"

Tüm bu çıplak gerçeklere rağmen,  Galatasaray camiasına zarar vermek isteyenlere fırsat tanıdığım için Sportif A.Ş.'deki futbolla ilgili görevlerimden istifa ediyorum.

Kamuoyuna saygılarımla.

Nasuhi Sezgin
Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER