Dursun Özbek'in başkan seçilmesinden sonra hareketli günler yaşayan Galatasaray'da transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Sarı kırmızılıların Burak Elmas döneminde de gündemine bulunan Keita Balde için girişimleri devam ediyordu ancak Yunanistan'dan bir rakip çıktı.

Önceki gün teknik direktörlük koltuğuna Okan Buruk'u getiren Galatasaray'da transfer sezonu Abdülkerim Bardakcı ile açılmıştı. Stoper hattını sağlama alan Aslan'da hücum hattı için de çalışmalar devam ediyor. Öncelikli hedeflerden biri de Burak Elmas döneminde de adı sık sık yazılan Keita Balde. Daha önce İtalya ve Fransa deneyimli bulunan Senegalli futolcu için İtalyan basınından Sport Mediaset, Galatasaray'ın yürüttüğü operasyonun hız kanadığını ve sportif direktör Cenk Ergün'ün transferi bitirmek adına İtalya'da olduğunu belirtmişti.

Nelsson'a bir talip de Premier Lig'den Nelsson'a bir talip de Premier Lig'den


keita balde
 


Yunan rakip çıktı

Cagliari'den kesin olarak ayrılacak Keita Balde için Galatasaray'ın yanı sıra Yunanistan'dan PAOK'un da devreye girdiği aktarıldı. Sportdog'un haberine göre PAOK, Rangers'a transfer olması beklenen Antonio Colak'ın boşluğunu Keita Balde ile doldurmak istiyor.