Süper lig ekiplerinden Galatasaray için flaş bir iddia ortaya atıldı. sarı kırmızılların Cengiz Ünder ve Nwakaeme'ye talip olduğu yazıldı.

En son Torreira ve Mertens'i renklerin bağalyan Galatasray, rotayı iki yıldıza çevirdi. 

NWAKAEME SON AŞAMADA

Trabzonspor ile sözleşmesi son bulduktan sonra Cimboma önerilen ve  ilk etapta transfere olumlu bakamyan Nwakaeme'nin artık yüksek maaş istemediği belirtiliyor. Yönetimimn, nijeryalı yıldız ile görüşme yaptığı transferi bitirme aşamasına getirdiği ifade edildi. Sarı kırmılı takımın her an bu transferi duyurabilecği belirtiliyor.

HEDEFTEKİ DİĞER İSİM CENGİZ ÜNDER

Özbek: Galatasaray'ın mali bağımsızlığını kazanmasını sağlayacağız Özbek: Galatasaray'ın mali bağımsızlığını kazanmasını sağlayacağız

Marsilya'da takımın başına Tudor'un gelmesi ile birlikte Cengiz Ünder gözden çıkarıldı. Milli futbolcunun Turdor'un  sistemine uymadığı için  satış listesine konuştuğu ifade edildi. Galatasaray, Cengiz Ünder'i satın alma opsiyonu ile kiralamak için çaba sarf ediyor. Fakat milli futbolcunun öneceliği Avrupa.. Cegiz, öncelik olarak Avrupa'dan gelecek teklifleri değerlediremye alacağı ama sarı krımızlıların teklfine kayıtsız olmadığı da ifade ediliyor.

OKAN BURUK, CENGİZ ÜNDER İLE GÖRÜŞECEK

Tenik adam Okan Buruk'un Cengiz Ünder ile  görüntülü olarak görüşme yapacağı kaydedildi. Nu görüşmede tecürebeli teknik adamın, Cengiz Ünder'i ikna etmeye çalışacağı aktarıldı. 

kaynak: Fanatik