Marius Sumudica: ‘Kariyerimde böyle bir şey görmedim!’

Fenerbahçe'nin konuğu Gazişehir Gaziantep'i 5-0 yendiği maç sonrası konuk ekip çalıştırıcısı Marius Sumudica açıklamalarda bulundu. Oyunu değerlendiren ve Fenerbahçe'nin galibiyeti hak ettiğinin altını çizen Sumudica, hakemin ilk 22 dakikada üç penaltı kararı vermesi hakkında da yorumda bulundu.

Marius Sumudica: ‘Kariyerimde böyle bir şey görmedim!’

Süper Lig’in ilk haftasının kapanış maçında Fenerbahçe, konuğu Gazişehir Gaziantep’i 5-0 mağlup ederken müsabakanın ardından Gazişehir Teknik Direktörü Marius Sumudica ağır mağlubiyeti değerlendirdi. Sumudica oyunu, “Fenerbahçe bizden daha tempolu oynadı. 1 hafta geçirdim tüm takımla. Son 10 günde 4-5 oyuncu katıldı aramıza. Kesinlikle yeni bir takım. Bir tane hazırlık maçı yapamadık. Daha fazla çalışmamız lazım. Benim de elimde sihirli bir değnek yok” diye konuştu.

Marius Sumudica oyuncularına ise şöyle mesaj gönderdi: “Farklı bir ülke, farklı bir diller. Bu yüzden 5 defansla oynadım. Bu maç ile ilgili daha fazla konuşmaya gerek yok. Bir haftamız var. Bu bize iyi gelecek. Değişiklikler olacak. Koşmayan, hata yapan oyuncular kenara çekilecek. Hata lüksümüz yok.”

‘Böyle bir şey görmedim!’

Deneyimli çalıştırıcı ilk 22 dakikada Fenerbahçe lehine verilen üç penaltı kararı ile ilgili olarak da “İlk 20 dakikada aleyhimize 3 penaltı verilmesi… Kariyerimde böyle bir şey görmemiştim. Fenerbahçe’nin ilk penaltısı, penaltı değildi. Fenerbahçe hak etti galibiyeti ama ilk 10 dakikada böyle şeyler olunca, ekrandan da görüyorsunuz penaltı pozisyonunu…” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER