Hakan Keleş: Ayağa kalkmasını bildik!

Giresunspor teknik direktörü Hakan Keleş idman öncesi açıklamalarda bulundu.

Hakan Keleş: Ayağa kalkmasını bildik!

Giresunspor Tesislerindeki idman öncesinde gazetecilere açıklamalarda bulunan teknik direktör Hakan Keleş, zor bir lig geçirdiklerini, oyuncularının bu zorlukların üstesinden geldiğini ifade etti.

Hakan Keleş'in basına yaptığı açıklama şu şekilde:

"Bu üç maçı da en iyi şekilde geçmek istiyoruz. Alabildiğimiz kadar puan almak, ligi daha üst sıralarda tamamlamak istiyoruz. Önümüzde Altay maçı var, şu anda buna hazırlanıyoruz."

"Adım adım gittik, önümüzde çok engeller vardı ama bunları aştık. Geçen sezon da bu sezon da kurduğumuz inanılmaz bir ortam vardı. Arkadaşlık ve takım birlikteliğine çok önem verdik. Oyuncuların burada rahat etmesi, kendilerini iyi hissetmeleri, puan alamadığımız, mağlup olduğumuz maçlar da bile bunu devam ettirdik."

"Sendelesek de ayağa kalkmasını bildik ama bu kolay bir şey değil. Bunun arkasında bir sürü emeği geçenler var, başkanımızdan yönetim kuruluna, taraftarımızın, çalışanlarımızın bunda emeği var. Bu bir birliktelik ve güzel bir ortamda bunu sağlamış olduk."

"Şu an zaten herhangi olumsuz durum yok. Başkanımızla uyumlu bir şekilde çalışıyoruz."

Trabzonspor'un şampiyonluğunu tebrikte bulunan Hakan Keleş şu ifadeyi kullandı: "Avrupa kupalarında da onlara başarılar diliyorum. Zaten biz Karadeniz'de kardeş takımız, komşuyuz. Bize de bu sezon oyuncu verdiler, destek verdiler, onlara da teşekkür ediyorum. İnşallah Avrupa kupalarında da ülkemizi en iyi şekilde temsil ederler."

KAYNAK: NTV SPOR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER