Süper Lig ekiplerinden Karadeniz ekibi Giresunspor yeni sezon hazırlıklarına tam gaz devam ediyor.

Teknik direktör Hakan Keleş yönetiminde transfer çalışmalarını sürdüren yeşil beyazlı ekip, gündemine eski oyuncusunu aldı.

Geçtiğimiz sezonun Nisan ayında Senegalli savuınmacı Mamadou Diarra'nin sözleşmesi feshedilen Karadeniz ekibinde rota tekrar Senegalli savunmacıya çevrildi. Giresunspor girişim halinde.

Levent Ümit Erol özel haberinde; Geçtiğimiz sezon Giile sözleşmesini fesih eden ve Reims takımına imza atacağı söylenen Senegalli stoper Mamadou  Diaarra ; yeniden Giresunspor forması giymeye yakın ..

MAMADOU DİARRA KİMDİR?

Mahamadou Diarra, 18 Mayıs 1981 tarihinde Bamako'da dünysaya gelmiştir. Mali'li futbolcudur.

Diarra Juninho´nun yanında Lyon'da anahtar oyunculardan biri olmuştur. Birçok Avrupa kulüpleri Manchester United ve Real Madrid onu almak için çaba göstermiş. Lyon'daki muhteşem oyunundan dolayı onun bonservisini Mickaël Essien'in bonservisinden daha çok olarak belirlemişlerdir. Yine de yoğun görüşmelerden sonra Lyon, Real Madrid'le anlaşmış ve Diarra 2006-07 sezonundan itibaren Real Madrid´de oynamaya başlamıştır. 28 Ocak 2011'de Ligue 1 takımlarından Monaco'ya transfer olmuştur. Senegalli savunmacı, 2020-21 sezonun sonunda Bursaspor'dan ayrılıp Giresunspor'a imza atmıştı.Mamadou Diarra, 2022 Nisan ayında sözleşmesi feshedilmişti.

SPORUNDİBİ ÖZEL HABER | LEVENT ÜMİT EROL 

Opera Anlık Görüntü_2022-07-13_132525_twitter.com

WhatsApp Image 2022-07-13 at 13.13.56