Aziz Yıldırım'dan Sudan'a Hucüm

Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldıırm'ın, dev bir yatırım için bugün düğmeye basacağı ve hücum botu üretimi işine gireceği öğrenildi. 

Aziz Yıldırım'dan Sudan'a Hucüm

Fenerbahçe Spor Kulübünün 20 yıllık eski başkanı Aziz Yıldırım, artık kendi işlerine odaklandı. Yıldırım, Ali Koç’la başkanlık için girdiği seçim yarışmasında, “Ben kaybedersem Fenerbahçe kaybeder ama ben kazanırım. İşlerimi ihmal ettim. Hızlı bir şekilde işlerime dönerim” açıklaması yapmıştı. Aziz Yıldırım seçimi kaybettikten sonra kendi işlerine ağırlık vermeye başladı. Önce ailesine zaman ayıran ve kızı Yaz’la bir görüntüsü sosyal medyada paylaşılan Yıldırım’ın neler yaptığı merak konusuydu. İş adamı Aziz Yıldırım’ın, dev bir yatırım için bugün düğmeye basacağı ve hücum botu üretimi işine gireceği öğrenildi. 

FENERBAHÇE’Yİ DE TAKİP EDİYOR

65 yaşındaki Yıldırım, ülkemiz adına hücum botu üretecek. Bugün yapılacak seçimlerde oyunu kullanacak Aziz Yıldırım, zaman kaybetmeden Sudan’ın yolunu tutacak. Hücum botu üretimi için tersane kuracak olan Yıldırım, Sudan’da bazı önemli anlaşmalar yapacak. Aziz Yıldırım, böylece dev projesinin ilk başlangıcını yapmış olacak.. Aziz Yıldırım, iş hayatında yaptığı üretimlerle Türk Silahlı Kuvvetleri’ne (TSK) önemli hizmetlerde bulunmuştu. Yıldırım’ın Fenerbahçe’de yaşanan gelişmeleri de yakından takip ettiği ve camianın önde gelen isimleriyle fikir alışverişi yaptığı da belirtildi.

Kaynak - Akşam

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER