Caner Erkin ve Tümer Metin kavga etti mi?

Caner Erkin ve Tümer Metin kavga etti mi?

Geçtiğimiz gün Tümer Metin ve Caner Erkin'in milli takım kampında tartıştığı iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. İddialara göre; İtalya - İrlanda Cumhuriyeti maçını takip eden teknik heyet ve oyuncuların maç bitimi ve elenmenin ardından büyük üzüntü yaşadığı bunun akabinde Burak Yılmaz'ın “Ortada bir sürü çirkin iddia var ama kimse çıkıp bizi savunmuyor. Herkes futbolcuları suçluyor” dediği, buna tüm futbolcuların destek verdiği söylenilirken asıl bombanın Inter'e transfer olan Caner Erkin tarafından patlatıldığı iddia edilmişti. Yazılan haberlere göre yıldız futbolcu imalı bir şekilde “Herkes bize sırtını döndü” diyerek teknik heyeti kastettiği söyleniyordu. Bunun üzerine Tümer Metin'in "Asıl bazılarınız takıma sırtını döndü" diyerek sert çıktığı yazılmıştı.

Bu haberlere birinci ağızdan yalanlama geldi. Tümer Metin yaptığı açıklamada söz konusu haberleri sert şekilde yalanladı.


Tümer Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı.

"Bugüne kadar futbolun hep başka taraflarında emek vermiş benim için başlı başına bambaşka bir deneyim olan kamp ve 2016 Avrupa Şampiyonası süresince, gönüllülük esasıyla elimden geldiğince futbolcu kardeşlerime destek olmaya çalıştım.İyisiyle, kötüsüyle, hem çok güzel ve özel hem zaman zaman üzücü anılarıyla ama hep iyi niyet ve elimden gelen çabayla bitirdiğim bu deneyimin ardından birkaç gündür hakkımda çıkan Caner kardeşimle tartıştığım haberleri kesinlikle yalandır.Haberde yazan olay ve diyalogların hiçbirisi yaşanmamış olup, böyle bir haberin neden, nasıl ve hangi amaçla çıktığını anlamış değilim. Bu habere kimsenin itibar etmemesini rica ediyor; haberi yapan ya da yaptıranları vicdanlarıyla baş başa bırakıyorum. Saygılarımla."  

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2016, 15:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER