banner197

Eto'o Transferi Kafa Karıştırmaya Devam Ediyor

Antalyaspor yönetimi yıldız oyuncu Samuel Eto'o transferi hakkında bir açıklama yaptı.

Eto'o Transferi Kafa Karıştırmaya Devam Ediyor

Samuel Eto'o transferi için tüm imkanlarını seferber eden Antalyaspor kulüp yöneticileri oyuncuyu getirmek için İtalya'ya gitmişti ancak anlaşmada bir pürüz çıktı. Kulüp resmi internet sitesinden konuyla ilgili açıklama yaptı.

İşte o açıklama:

Başkanımız Sn. Gültekin Gencer, As Başkanlarımız Levent Aydın ve Okan Alanyalı, Yönetim Kurulu Üyelerimiz İrfan Erdoğan ve Emin Özgür Kasapoğlu ile birlikte 22.06.2015 Pazartesi günü İtalya’nın Milano kentine Samuel Eto’o ile görüşmeye gitmişlerdir.

Milano şehrinde futbolcu ve menajeri ile görüşülmüş olup aynı gün akşam heyetimiz, futbolcunun davetlisi olarak yemekte tekrar bir araya gelmişlerdir.

Ertesi günkü görüşmelerde ekonomik şartlarda futbolcu ile yıllık 3 milyon Euro ve menajerleri ile de 300.000 bin Euro olmak üzere toplamda yıllık 3.300.000 Euro ile anlaşma sağlanmıştır.

Ancak ekonomik şartlar haricinde diğer bazı detaylarda anlaşma sağlanamamıştır.

Antalya şehri ve Antalyasporumuz için bir proje transferi olarak düşünülen Samuel Eto’o, her ne pahasına olursa olsun transfer edilmesi değil, Kulübümüzün menfaatleri de gözetilerek hareket edildiğinden dolayı detayların netleşmesine kadar üzerinde düşünülmesi için görüşmelere ara verilmiştir.

Heyetimiz 24.06.2015 (bugün) TSİ saat 15:00’da Milano’dan şehrimize hareket edecektir. 

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2015, 14:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER