Evren Turhan Doğru Tektir'e konuştu

Galatasaray’ın eski futbolcularından ve başarılı spor adamı Evren Turhan, Levent Ümit Erol’un Radyospor’da hazırlayıp sunduğu ödüllü program Doğru Tektir’e açıklamalarda bulundu.

Evren Turhan Doğru Tektir'e konuştu
Radyospor’da Levent Ümit Erol’un hazırlayıp sunduğu Doğru Tektir programına bağlanarak açıklamalarda bulunan Evren Turhan sözlerine Trabzonspor-Galatasaray maçını değerlendirerek başladı.

Derbiyi değerlendiren Evren Turhan; ‘’Dün topun arkasında bekleyen savunma yapan bir Galatasaray vardı. Bu beni açıkça hayal kırıklığına uğrattı.Trabzonspor evinde oynamanın ve seyircisinin avantajını kullanarak oynadı. Skor 2-0’a gelince Galatasaray pozisyonlara girmeye başladı.’’ açıklamasında bulundu.

Daha sonrasında Galatasaray’ı değerlendiren Evren Turhan; ‘’Galatasaray taraftarının tepkisi yönetimle ilgili bir tepki. Tamam taraftar yönetim istifa etsin diyor ama yerine gelecek yönetim kendini belli etmeli. Ayrıca Galatasaray’da yönetimin kongre kararı alacağını da düşünmüyorum. Şu an Galatasaray’da en suçsuz isim Igor Tudor çünkü kısa zamanda yapabileceği fazla bir şey yok. Galatasaray bu sezon kupadan elendi,şampiyonluk şansı da zor ve şampiyonlar ligine katılma ihtimali de gittikçe düşüyor. Koca bir sezon bir sıfır olarak tamamlanacak gibi görünüyor. Ne ilginçtir ki hem Galatasaray hem de Fenebahçe’de aynı tip sorunlar var,çünkü yönetimlerinde futbolu bilen yönetici yok.’’ açıklamasında bulundu.

Açıklamalarına Trabzonspor’u değerlendirerek devam eden Turhan; ‘’Trabzonspor ligin ikinci yarısında hiç mağlup olmadı, harika gidiyorlar. Trabzonspor oynadığı futbolla,yeni stadıyla ve namağlup serisiyle taraftarını kendine inandırdı. Takım olarak çok iyi oynuyorlar bizzat Olcay Şahan takımın lideri gibi gözüküyor sahada çok fazla katkı veriyor takıma. Trabzonspor böyle oynamaya devam ederse Fenerbahçe’yi de geçebilir.’’ açıklamasında bulundu.
 
Son olarak şampiyonluk yarışını değerlendiren Evren Turhan; ‘’Beşiktaş ve Başakşehir arasındaki şampiyonluk yarışı son haftaya kadar devam eder.’’ açıklamasında bulundu.
 
Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2017, 12:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER