Hagi'den Galatasaray için teknik direktörlük açıklaması

Süper Lig ekibi Galatasaray'ın Riekerink'ten sonra teknik direktörlük koltuğuna oturmak için gündeme gelen Hagi, açıklamalarda bulundu.

Hagi'den Galatasaray için teknik direktörlük açıklaması

Galatasaray'da kötü gidişatın ardından Jan Olde Riekerink ile yollarını ayırılmasından sonra, teknik direktörlük koltuğu için adı anılan Gheorghe Hagi, bir takım açıklamalarda bulundu...

-Galatasaray'a gitmek profesyonelce olmazdı...-

Romanya'nın ünlü Digi Sport kanalına konuşan Rumen efsane Hagi, Galatasaray'ın teknik direktörü adayları olduğunu açıklarken, "Ama benim bir prensibim var, sezon devam ederken herhangi bir takımı çalıştırmaya başlamam. Geçen sene  Rubin Kazan'ı reddettim. Bu yüzden  Galatasaray'a gitmek benim için bir opsiyon değildi. Bunu yapmak profesyonelce olmazdı" ifadelerine yer verdi.


-Çin'e gidebilirim...-

Hagi gelecek teklife göre şuan çalıştırdığı Romanya Ligi ekibi Vitorul Constanta'dan ayrılabileceğini açıklarken, "Eğer kendi kurduğum takımdan ayrılacaksam bu kupalar kazanmak isteyen bir kulüp için olacak. Eğer  Avrupa'da böyle bir kulüp olmazsa  Suudi Arabistan ya da  Çin'e de gidebilirim. Ben her zaman kazanmak istiyorum. Bu sözlerim yarın burada ayrılıyorum anlamına gelmiyor. Şu anda buradayım." şeklinde konuştu.

Kaynak - Ajansspor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER