banner197

Önce Tekmeledi Sonra Özür Diledi!

Tekme atan futbolcu ile röportaj Aydın'da amatör maçtaki olay- Rakibinin yüzüne tekme atan Mehmet Değirmenci: - "Kayhan bana omuz vurdu ve anneme küfür etti.

Önce Tekmeledi Sonra Özür Diledi!

Rakibinin yüzüne tekme atan Mehmet Değirmenci: - " Kayhan bana omuz vurdu ve anneme küfür etti. Ben de maçın atmosferiyle tekme vurdum. Hakem kırmızı kart verince iyice çileden çıktım"- "Kayhan'dan ve tüm futbol camiasından özür diliyorum" Aydın 1. Amatör Ligi'ndeki maçta Dallıcasporlu futbolcu Kayhan Karakaş'ın yüzüne tekme atan Nazilli Sanayisporlu oyuncu Mehmet Değirmenci, kendisine küfür edildiğini, bir anlık öfkeyle bu hareketi yaptığını söyledi.Değirmenci, gazetecilere yaptığı açıklamada, maçın tansiyonuyla bu şekilde davrandığını ve üzgün olduğunu ifade etti.


Nazilli Sanayisporlu futbolcu, "Araya atılan bir topta ben topa doğru koştum. Kayhan bana omuz vurdu ve anneme küfür etti. Ben de maçın atmosferiyle tekme vurdum. Hakem kırmızı kart verince iyice çileden çıktım. Yapmamam gereken bir şey yaptım ve yüzüne tekme attım" diye konuştu. - "Kendisinden özür diliyorum" On beş yıllık futbol hayatında 3 kırmızı kart gördüğünü aktaran Mehmet, Kayhan ile arasında husumetin bulunmadığını söyledi. Rakibini daha önce de sakatladığı iddialarının da gerçeği yansıtmadığını kaydeden Mehmet, şunları söyledi: "Olayın ardından kendisinden özür dilemek için ulaşmaya çalıştım fakat kendisi istemedi. Kendisinden özür diliyorum. Pişmanım fakat kendisi de bir eğitimci ve anneme küfür etmesini yakıştıramadım. Kayhan'dan ve tüm futbol camiasından özür diliyorum."Öte yandan, Aydın Amatör Spor Kulüpleri Disiplin Kurulunun, Mehmet Değirmenci'yle ilgili durumu görüşmek üzere perşembe günü toplanacağı bildirildi. Dallıcaspor-Nazilli Sanayispor maçında Mehmet Değirmenci, hakemin kendisine gösterdiği kırmızı kart sonrası yerde yatan rakip takımdan Kayhan Karakaş'ın yüzüne tekme atmıştı. 

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2015, 22:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER