banner197

Tugay Kerimoğlu'ndan Çarpıcı Tespitler

Tugay Ketimoğlu çarpıcı tespitlerde bulundu...

Tugay Kerimoğlu'ndan Çarpıcı Tespitler

Tugay Kerimoğlu Ntvspor  canlı yayınında konuştu..

İşte Kerimoğlu'nun Açıklamaları...


"Çok güzel bir ligdi. Evet Galatasaray ligi 1. bitirdi ve tebrik ettik. Ama 2. ve 3. olan takımlar başarısız mıydı? Hocaları gönderilmeli miydi? Bence İsmail Kartal'a da Bilic'e de yapılan yanlıştı. Acaba sabretmek mi şampiyonluk gelince gelecek seneyi kurtarmak mı? Buna karar vermek lazım."


"İsmail Kartal birçok sıkıntılar yaşamış. Bilic'e bakıyoruz stadı yok neredeyse göçebe yaşamışlar. Yattıkları yastıkları unutmuşlar her hafta ayrı otelde yatmaktan. Ama başarısız diye yollar ayrıldı."


"Şenol Güneş'i tebrik ediyorum futbol anlamında oldukça iyi bir sezon geçirdiler. Kolay maç olmayacak. İki ekibin de göze hoş gelen bir oyun oynayacağını düşünüyorum. Bir takım şampiyonluğun yanına kupayı katmak istiyor. Diğer ise oyun açısından iyi geçen sezonu kupayla taçlandırmak istiyor. Güzel maç olacak."

"Galatasaray'a karşı Glasgow Rangers ile Sami Yen'de oynadığımız karşılaşma hayatımın en zor maçıydı. Isınmaya çıkmadım sahaya. Koridorda ısındım. Hayatımın en zor günüydü gerçekten. Bu her oyuncunun hayatında olmuştur aşmak lazım tabii ki ama yine de çok ilginç bir tecrübeydi."


"Jupp Derwall beni futbol camiasına katmış adamdır. Bana göre Galaatsaray'ın gelmiş geçmiş en iyi teknik direktörü. Genç takımdan A takıma antrenöana geldim. İdmanın sonunda bana bir daha alt takıma gitmememi söyledi." 

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2015, 01:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER