"Takımı ligde tutarak çifte bayram yaşamak istiyoruz"

Ligde son sırada bulunan ve kalan 8 haftada ligde kalmak için mücadele edecek Kayserispor'da kaleci Silviu Lung, "Umarım ikinci bayramı 8 maç sonrasında hep birlikte coşkuyla kutlarız. Kayserispor hedefe ulaşınca hep beraber mutlu olacağız. Bunu başarmak için çalışıyoruz" dedi.

"Takımı ligde tutarak çifte bayram yaşamak istiyoruz"

Kovid-19 pandemisi sebebiyle 12 Haziran'da oynanacak maçlar ile başlayacak Süper Lig'de kümede kalma hedefi olan Hes Kablo Kayserispor çalışmalarını sürdürüyor.

Kalan 8 zorlu müsabakaya çıkacak olan sarı kırmızılı takımda kaptanlık pazubandını taşıyan isimlerden olan Silviu Lung, toplayacakları puanlar ile başarıya ulaşacaklarını söyledi.

Kayserispor camiasının Ramazan Bayramı'nı kutlayan Silviu Lung, 8 haftalık maç periyodundan sonra bir bayram daha yaşayacaklarını söylüyor. Kayserispor kaptanı Lung, "Türk, Müslüman takım arkadaşlarımın, taraftarımızın, Kayseri insanının bayramı kutlu olsun. Umarım ikinci bayramı 8 maç sonrasında hep birlikte coşkuyla kutlarız. Kayserispor hedefe ulaşınca hep beraber mutlu olacağız. Bunu başarmak için çalışıyoruz" dedi.

KAYNAK:trtspor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER