Kayserispor'dan Deniz Türüç açıklaması

Hakkında Beşiktaş'a transfer olacak haberleri yapılan Deniz Türüç için Kayserispor Başkanı Erol Bedir önemli açıklamalarda bulundu.

Kayserispor'dan Deniz Türüç açıklaması
Kayserispor Başkanı Erol Bedir, adı Beşiktaş'la anılan Deniz Türüç'le ilgili açıklamalarda bulundu. Deniz Türüç'ün Beşiktaş'a transfer olacağı, siyah beyazlı kulübün bu oyuncuya karşılık Kayserispor'a 5 oyunculuk bir liste önerdiği yolundaki haberleri gülerek okuduklarını belirten Erol Bedir, "Transfer döneminde böyle yakıştırmalar ve tek taraflı, danışılmadan, sorulmadan yazılan haberler ne yazık ki gazeteleri süslüyor.  Deniz Türüç bizim sözleşmeli oyuncumuz. Şu ana kadar da hiçbir kulüpten transferiyle ilgili olarak  yazılı veya sözlü resmi bir teklif gelmedi" diye konuştu.

YENİ KAPTAN UMUT BULUT

Rumen teknik direktör Mario Sumudica ile yapılan görüşme sonrası sözleşmesi bir yıl daha uzatılan sarı kırmızılı ekibin yeni sezondaki yeni kaptanının Umut Bulut olduğunu açıkladı. Kulüp başkanı Erol Bedir, Yönetim kurulu ve teknik kadro arasında yapılan görüşme sonucu dün gece sarı kırmızılı ekibin Kayserili milli futbolcusu Umut Bulut'un sözleşmesini karşılıklı olarak uzattıklarını ve futbol yaşamını Amerikada sürdürecek Mabiala'nın yerine yeni sezonda bu görevi  Umut'un üstleneceğini söyledi. Dr. Erol Bedir, gerek centilmenliği, gerek örnek futbol yaşantısı gerekse Kayserili oluşu nedeniyle bu görevi Umut'a verdik. Kendisi bu sezonda takımımızda önemli bir görev üstlenerek, arkadaşlarına ağabeylik yapacak" dedi.

SUMU TAKIMI EZBERLİYOR

Kayserispor Başkanı Bedir, sarı kırmızılı ekibin 2 yıllık sözleşme ile takımın başına getirdiği teknik direktör Mario Sumudica'nın ülkesine dönerek, Kayserispor'un geçtiğimiz sezon oynadığı maçların videolarını izleyip, oyuncularla ilgili bilgi sahibi olduğunu söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER