Mustafa Denizli, Altay'ın Spor Toto 1. Lig'e düşmesinin ardından Galatasaray'a transfer olan 19 yaşındaki Kazımcan Karataş'la ilgili konuştu:

"Kazım ve kulüp adına çok güzel bir şey. Kazım'ın mecburiyetten gidiyor olması, kulübün içinde bulunduğu şartlardan dolayı gidiyor olması üzüntü verici. Yoksa Kazım için çok iyi bir transfer" 

SÜPER LİG'DE DEVAM EDECEK!

Galatasaray'a transfer olmasıyla Altay'a 20 milyon TL bonservis bedeli kazandıran Kazımcan Karataş, yeni kulübü sayesinde kariyerine Süper Lig'de devam etme şansı da yakaladı.

Altay altyapısında yetişen ve kulüpte tam 18 yıl forma giydikten sonra kariyerinin son senesinde Galatasaray'a transfer olan ve futbol kariyerini sonlandıran efsane teknik direktör Mustafa Denizli, Kazımcan'ın transferine hem sevindiğini hem de üzüldüğünü belirtti.

"BEN OLACAĞIM" DİYEN GENÇ KAZIMCAN!

Türk futbolunun efsane isimlerinden Teknik Direktör Mustafa Denizli, Kazımcan Karataş'ın Galatasaray'a transferinin ardından, "Hem çalışkan hem de saha içinde ve dışında ne kadar düzgün bir karakter olduğunu biliyorum. Oynamaya başladığı günden beri hep aşama kaydetti. 'Ben olmak istiyorum' diyen gençler vardır. 'Ben olacağım' diyen. Kazım bu mesajı veren futbolculardan bir tanesi. İnşallah çok başarılı olur. Hem bu hazzı duyar hem de kulübüne sağladı katkı ile huzur içinde olur. Kazım'ın Altay'dan gitmesini mecbur bırakanlar bu işin sorumlusudur" yorumunu yaptı.

Mustafa Denizli, Ümit Milli Takım'da forma giyen Kazımcan'ın A Milli Takım düzeyine çıkabilecek potansiyelde olduğunu da ekledi.