Başakşehir'den Fatih Terim Hamlesi !

Şampiyonluğun Galatasaray'a kaptırtırıldığı maçta yaşanan büyük olaylar sonrasında Medipol Başakşehir Kulübü'nden sürpriz Fatih Terim hamlesi geldi.

Başakşehir'den Fatih Terim Hamlesi !

Son haftalarda yaşadığı düşüşle şampiyonluğu Galatasaray'a kaptıran ancak TT Stadyumu'ndaki son maçta yaşanan tartışmalarla Sarı Kırmızılılar'la büyük gerginlik yaşayan Başakşehir'den flaş bir "Fatih Terim hamlesi" geldi.

Son sezonlarda her zaman  zirveye oynayan ancak özellikle bu sezon içinde gösterdiği performansla şampiyonluğa çok yaklaşan Başakşehir, kupayı Galatasaray'a kaptırmanın üzüntüsünü yaşarken Başakşehir'den çok konuşulacak bir hamle geldi.

STADIN İSMİ DEĞİŞİYOR

Başakşehir Kulübü, iç saha maçlarını oynadığı stattan Fatih Terim ismini kaldırmak için hemen  harekete geçti. Yönetim, yapacağı ilk toplantının ardından  bu konuyu değerlendirip karar alacak ardından da Türkiye Futbol Federasyonu ve Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'ne başvuracak.

Stada ismini ise gelecek sezon bulunacak bir sponsorun adını vermesi bekleniyor.

TERİM YUMRUK ATMAK ÜZEREYDİ

 Gerginliklerle başlayan maç sırasında Başakşehir'in golünden sonra ortalık karışmış, kulübeler adeta birbirine girerken Fatih Terim Abdullah Avcı'nın üzerine yürümüş, yıldız oyuncu Robinho'ya da yumruk göstermişti.

Maçın son bölümünde ise Terim, Hasan Şaş ve Ümit Davala'yla beraber tribüne gönderilmişti. Maç sonu Abdullah Avcı, Fatih Terim'in Orhan Ak'a yumruk attığını belirtmiş, "Delikanlı adam devam eder" şeklinde sert bir açıklamada bulunmuştu.

KAYNAK: Haberler.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER