Kerem Demirbay krizi

Türkiye Futbol Federasyonu, Almanya milli takımını seçtiğini açıklayan Kerem Demirbay'ın imzaladığı belgeleri yayımladı.

Kerem Demirbay krizi
Türkiye A Milli Takımı'nın davetini kabul edeceği beklenirken son anda karar değiştirerek Almanya Milli Takımı'nı seçen Kerem Demirbay ile ilgili olarak Türkiye Futbol Federasyonu'ndan bir açıklama yapıldı. TFF, açıklamanın dışında genç oyuncunun Türk Milli Takımı'nı tercih ettiği ve imzaladığı belgenin orjinalini ve Türkçe çevirisini paylaştı.

İşte TFF'nin resmi internet sitesinde yer alan açıklama;

"Bundesliga takımlarından Hoffenheim'da forma giyen futbolcu Kerem Demirbay'la ilgili sitemizden yapılan açıklama ile eş zamanlı olarak Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim de konuyla ilgili ayrıntılı bilgileri basınla paylaşmıştır.

Aşağıda Kerem Demirbay'ın ıslak imzası ile Türk Milli Takımı'nı tercih ettiği belge, yasal sürece sokulmuşken, oyuncu 'son dakika' kararını değiştirdiğini duyurmuştur. 
 
Daha evvel Türk Milli takımında oynamak istediğini beyan eden, bunun için kendisiyle kurulan tüm diyaloglarda tavrını Türk Milli Takımı'ndan yana gösteren oyuncunun son dakika kararını değiştirmesine neden olan gerekçelerine saygı duyuyor ve futbol yaşantısında başarılar diliyoruz."YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER