Milli takımı reddeden isimleri SüperHaber açıkladı!

Deneyimli spor yorumcusu Turgay Demir, Lucescu'nun basın toplantısında "8 kişiyi Milli Takım'a çağırmama rağmen gelmedi" açıklamasında bahsettiği isimleri SuperHaber'e açıkladı. SuperHaber'e konuşan A Spor yayın koordinatörü Serkan Korkmaz ise bu isimlerin kim olduğu resmi olarak ilan edilmezse yazılı olarak TFF'ye başvuracağını söyledi.

Milli takımı reddeden isimleri SüperHaber açıkladı!

A Milli Takım teknik direktörü Mircea Lucescu'nun "8 futbolcuyu Milli takıma çağırdım ama garip bahanelerle gelmek istemediler" açıklamasının ardından bu isimlerin kimler olduğu Türkiye kamuoyu tarafından merak ediliyordu.

Deneyimli futbol yorumcusu ve gazeteci Turgay Demir o isimleri ilk kez SuperHaber'e açıkladı

"SAĞIR SULTAN BİLE BİLİYOR"
Turgay Demir, merak edilen o isimleri tek tek sayarak, "Bu 8 ismin kim olduğunu sağır sultan bile bile biliyor. ARDA TURAN, BURAK YILMAZ, CANER ERKİN ve GÖKHAN GÖNÜL bu isimlerin arasında. Fatih Altaylı bugün yazısında 'Bu isimlerin kim olduğu açıklansın' demiş. Kendisi de bu isimlerin kim olduğunu biliyor." açıklamasında bulundu.

"LUCESCU BİZİMLE ALAY EDİYOR"
Turgay Demir, Lucescu'nun aklımızla alay ettiğini söyleyerek "Lucescu çok zeki biri. Türkiye'de olayların nasıl yürüdüğünü ve gündemi nasıl değiştireceğini çok iyi biliyor. Sahada bir maça çıkıyor, maç bittikten sonra bir maça daha çıkıyor açıklamalarıyla. Kendi başarısızlığını örtmek için elinden geleni yapıyor." dedi.


"LUCESCU GEÇİCİ OLARAK GELMİŞTİ. TFF, LUCESCU İLE YOLLARI AYIRACAK"
Demir sözlerini şöyle sürdürdü; "TFF, Lucescu'yu Milli Takım'da geçici olarak düşünmüştü. Sonuçlardan bağımsız olarak zaten yakın zamanda yollar kesin olarak ayrılacak. Lucescu Türk futboluna zarar veriyor".

"YABANCI SINIRI İLE BAŞARISIZLIĞINI ÖRTBAS EDİYOR"
Turgay Demir, Lucescu'nun yabancı sınırını bahane ederek başarısızlığını örtbas etmeye çalıştığını söyledi. Demir, "Lucescu konfetileri bile mağlubiyetin nedeni olarak gösteren bir adam. Türkiye'de yabancı sınırı yoktur. Tam tersine yerli zorunluluğu vardır. Lucescu'nun böyle bir konuda şikayet etmeye hakkı yok" dedi

SERKAN KORKMAZ: TFF'YE BAŞVURACAĞIM
SuperHaber'e konuşan A Spor yayın koordinatörü Serkan Korkmaz ise Lucescu'nun bahsettiği 8 isim hakkında çok önemli mesajlar verdi. Söz konusu isimlerin kimler olduğu resmi olarak açıklanmazsa yazılı olarak TFF'ye başvuracağını belirten Korkmaz, "Bu isimlerin kimler olduğunu herkes az çok tahmin edebilir. Daha önce ismi bu tip olaylarla gündeme gelmiş olan isimleri biliyoruz. Bu isimler arasında hem yurt içinden hem de yurt dışından isimler olabileceğini düşünüyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER