banner197

Hami Mandıralı Gelmeli Demişti..

Sezonu Sadi Tekelioğlu ile tamamlayacağız açıklaması yapan Trabzonspor yönetimi , takımın başına ani bir kararla Hami Mandıralı'yı getirdi. Hafta içinde Radyospor Doğru Tektir programında Kurucumuz Levent Ümit Erol "Trabzonspor yönetiminin yerinde olsam Mandıralı'yı takımın başına getiririm" demişti.

Hami Mandıralı Gelmeli Demişti..

Ligde son oynadığı Bursaspor mücadelesini 2-0 öne geçmesine rağmen 4-2 kaybeden Trabzonspor'da , karşılaşma sonrası Sadi Tekelioğlu eleştirilerin odak noktası olmuş Tekelioğlu ise "“2010-2011 sezonunda Trabzonspor’un 7. şampiyonluğu bana göre elinden alınmıştır, verilmelidir ama bir gerçek de var, resmi olarak böyle. Ben bu kulüpte top toplayıcılık, tribün liderliği yaptım. 17 yaşında Göztepe maçına Trabzon’dan otobüs kaldırdım. Şimdi beni bu konuda eleştirilenler Trabzonsporlu da ben değilim öyle mi? Onların görmedikleri şampiyonlukların bir bölümünde ben tribün lideriydim.” açıklamasında bulunmuştu.

Doğru Tektir programında konuya ilişkin açıklamalar yapan Levent Ümit Erol "Trabzonspor yönetiminin yerinde olsam Hami Mandıralı'yı takımın başına getiririm." demişti. 

Nitekim bugün yapılan açıklamaya göre Trabzonspor klübünün teknik patronu , sezon sonuna kadar Hami Mandıralı oldu.


Levent Ümit Erol / ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2016, 15:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER