banner229

LÜE: '' ASLA GÜNDEMDE DAHİ DEĞİL''

Fenerbahçe'de Ali Koç'un yönetime gelmesi ile birlikte nasıl bir yol izleyeceği ve teknik direktör görevine kimi getireceği büyük bir merak konusu.

LÜE: '' ASLA GÜNDEMDE DAHİ DEĞİL''
Fenerbahçe'de Ali Koç yönetiminin teknik direktörlük görevine kimi getireceği büyük bir merak konusu.

Sarı-Lacivertli ekibin bir yandan Aykut Kocaman ile devam edip etmeyeceği tartışılırken diğer yandan göreve kimin getirileceğine dair bir çok isim gündeme getirildi.

Sarı-Lacivertli ekibin teknik direktörü olacağı iddia edilen isimlerden biri de Luis Enrique Martínez García ya da bilinen adıyla Luis Enrique, İspanyol eski milli futbolcu ve teknik direktör.

Enrique teknik direktörlük kariyerine 2008 yılında FC Barcelona B takımında başladı.Daha sonra ise Roma ve Celta Vigo gibi takımlarda teknik adamlık görevini üstlendi.Luis Enrique son olarak Barcelona takımında göreve 2014 yılında başlayıp 2017 yılında görevinden ayrıldı.

Levent Ümit Erol sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Fenerbahçe'nin teknik direktörlük görevine getirileceği iddia edilen Luis Enrique söylentilerine son noktayı koydu.Erol yaptığı paylaşımda bir kez daha Luis Enrique'nin Fenerbahçe yönetim kurulunun asla gündeminde olmadığını belirtti.
Sporun Dibi Özel | Levent Ümit Erol

 

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2018, 01:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER