Cristiano Ronaldo hakkında soruşturma

Cristiano Ronaldo hakkında soruşturma başlatıldı

Cristiano Ronaldo hakkında soruşturma

NTV Spor'un yer verdiği haberde;

Premier Lig'in 32. haftasında Manchester United, Everton'la Goodison Park'ta karşı karşıya geldi.

Rakibine 1-0 mağluo olan Manchester United, ilk dört yarışında ağır bir yara alırken maçıntek golünü, Anthony Gordon kaydetti.

Maçın bütüş düdüğüyle beraber futbolcuların soyunma odasına gittiği esnasında Cristiano Ronaldo'nun, fotoğrafını çekmek isteyen genç bir seyircinin telefonunu kırdığı görüntülerin ortaya çıkmasından sonra  Cristiano Ronaldo hakkında Merseyside polisi soruşturma başlattı.

NTV SPOR'un Telegraph'ta dayandırdığı haberde, Merseyside polisinin olayın her iki tarafıyla da görüşme yapacağı ve soruşturmayı tamamlayıp rapor hazırlayacağı belirtildi. Manchester United'ın ise kendi içinde bir değerlendirmede bulunacağı ifade edildi.

Olaydan sonra sosyal medya hesabından açıklamadan bulunan Cristiano Ronaldo; şu ifadeleri kullandı: "Zor zamanlarda duygularımızı kontrol etmek hiç kolay değil. Her zaman saygılı, sabırlı ve güzel oyunu seven gençlere örnek olmalıyız. Hareketim için özür dilerim ve mümkünse bu taraftarı fair play ve sportmenlik adına Old Trafford'daki bir maça davet etmek istiyorum." 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER