Deeney'den şoke eden itiraf!

Futbol kariyerini İngiltere'de devam ettiren Troy Deeney, gençlik dönemine ait flaş bir itirafta bulundu.

Deeney'den şoke eden itiraf!

İngiltere Championship ekibi Birmingham'da forma giyen Troy Deeney, tartışma yaratacak bir itirafta bulundu.

Kariyerinin başlarında bir başka İngiliz ekibi Walsall forması giyen Deeney'yi babası araba bagajında bir insan kilitliyken almış.

"Beni hayatımda ilk kez gördüğüm mavi bir araba ile aldı. Arabayı ilk kez gördüm ve şaşırmıştım çünkü bizim arabamız yoktu, babamın da ehliyeti yoktu." ifadelerini kullanan deneyimli futbolcu, ilk başta her şeyin normal gittiğini, babasının müziğin sesini açarak yoluna devam ettiğini söyledi. Fakat araç yakıt almak için bir istasyonda durunca Deeney durumu fark ettiğini ve bagajdan gelen sesleri babasına sorduğun söyledi.

Deeney'e göre babası "Bagajda benim bir arkadşaıma borcu olan birisi var. Endişelenme. Onu birazdan bırakacağım. Yemeğini de vermiştim zaten. Onu biraz gezintiye çıkardım ve durumu iyi, umarım  bu gezintiden sonra borcunu öder." şeklinde bir açıklama yapmış.

Deeney, daha sonra öğrendiğine göre bagajlarındaki kişinin bir uyuşturucu satıcısı olduğunu öğrendiğini de dile getirdi.

Öte yandan kariyerinde çok uzun bir süre Premier Lig ekibi Watford'da da forma giyen İngiliz forvet, bu takımla tam 419 maça çıkarken, 140 gol 62 asistlik performans sergilemişti.

Kaynak: NTV Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER