Fransa Ligue 1'de ikinci maçında Montpellier'i 5-2 yenerek 2'de 2 yapan Paris Saint-Germain'de (PSG) Neymar - Mbappe krizi gündemde. 

Oynanan maçta PSG'nin yıldızı Mbappe'nin tavırları gündeme oturdu. PSG'de maçın 23. dakikasında kazanılan penaltıyı Mbappe kullandı ve fakat kaleci gole izin vermedi. İlk yarının son dakikalarında bir penaltı daha kazanan PSG'de bu sefer Neymar topun başına geldi ve golü attı.

NEYMAR TEPKİ MESAJINI BEĞENDİ

Neymar bu konu hakkında bir taraftarın Twitter paylaşımını beğenerek tüm tartışmaları alevlendirdi. Taraftar yaptığı paylaşımda; "Görüşüne göre PSG'nin lideri artık Mbappe. Penaltıları o kullanıyor. Bunun nedeni de tamamen sözleşmeyle ilgili. Çünkü Neymar, hiçbir kulüpte ikinci penaltıcı olamaz" yazdı. Brezilyalı yıldız, daha sonra ise bu beğeniyi geri çekti.

PSG'de Montpellier maçından sonra özellikle Neymar ve Mbappe'nin arasının iyice açıldığı iddia edilmişti. 

MBAPPE'YE SÖZ VERİLDİ

Çıkan haberlere göre, Fransız genç yıldız Mbappe'ye takımın kendisi için oynayacağına dair söz verildi ancak takımın geri kalanı aynı fikirde olmadığı için bunu uygulamadı. 

Yine haberde yer alan bilgiye göre; Montpellier maçının devre arasında Mbappe'yle takımdan birkaç diğer oyuncu arasında gerilim yaşandığı ve takım personelinin gerilimi önlemek için araya girdiği iddia edildi.