Denizlispor maçıyla bugün Süper Lig'e yeniden giriş yapacak Beşiktaş'ta birlik, beraberlik rüzgarı esiyor.

Siyah Beyazlı yönetim kurulu ve teknik heyet şampiyonluk yarışında en kritik viraja girilmesi nedeniyle önümüzdeki dönemde oyuncuların zirve motivasyonunu yüksek tutmayı planlıyor.

Beşiktaş'ın başkan Ahmet Nur Çebi bugün tesislere giderek maç öncesinde takımla bir toplantı gerçekleştirecek. Göreve geldiği günden bu yana maçlardan önce teknik heyet ve futbolcularla buluşmaya özen gösteren Çebi'nin bu kez farklı bir konuşma gerçekleştireceği öğrenildi. Çebi sadece Denizlispor maçı için değil, önümüzdeki tüm süreç için bir motivasyon konuşması yapacak ve şampiyonluğa olan inancını dile getirecek.

Futbolcuların alacaklarını zamanında ödeyerek, takım içerisinde huzursuzluk olmasını engelleyen yönetimin yanı sıra Siyah Beyazlı takımın teknik direktörü Sergen Yalçın da futbolcuları mental açıdan sürekli hazır tutmaya çalışıyor.

Milliyet'te yer alan habere göre; herkesin Adem Ljajic'ten umut kestiği sırada bu futbolcuyu takıma kazandıran deneyimli çalıştırıcı Sergen Yalçın'ın dün takımla bir taktik toplantısı yaptı.

Sergen Yalçın'ın ayrıca bugün de başta Denizlispor maçı olmak üzere Fenerbahçe derbisinin de dahil olduğu önümüzdeki zorlu süreç üzerinden bir değerlendirme yapacağı da belirtiliyor.

Öte yandan Siyah Beyazlı ekip, Süper Lig'de milli ara öncesi sırasıyla Denizlispor, Yeni Malatyaspor (D), Gaziantep FK, Başakşehir (D) ve Fenerbahçe ile karşılaşacak. Kartal 5 maçlık süreci 15 puanla kapatarak şampiyonluk yolunda dev bir adım atmanın hesaplarını yapıyor.

Kaynak: Fotomaç