Sergen Yalçın, Kafa TV youtube kanalına açıklamalarda bulundu.

Kafa TV youtube kanalına konuk olan Sergen Yalçın, açıklamalarda buulndu.

'BABAM 2 GOLÜ DE SEN ATACAKSIN DEDİ

"Çok enteresan bir anı anlatayım. Chelsea deplasmanına gidiyoruz. Maçla ilgili 'İnşallah çok fazla santra yapmayız' dedim, çok zor maç yani. Rahmetli babam, bu maç öyle olmayacak dedi '2-0 bitecek, 2 golü de sen atacaksın' dedi. İnanmadım."

2-3 KİŞİ ŞAHİTTİR

"Babam bir şey daha söyledi, 'Bu maçları bırak. Sen futbolu bıraktıktan sonra teknik direktör olacaksın, Beşiktaş'ı şampiyon yapacaksın' dedi. Bunu kimse bilmez, 2-3 kişi şahittir. Ben de futboldan sonra bunu çok fazla yapmayı düşünmüyordum. Antrenörlüğe başladım. Seneler geçti. Anadoluda birçok takımda çalıştım. O seviyeyi yakaladım. Beşiktaş'a gelince ilk defa hedef takımda başladım."

BABAMIN SÖZÜ AKLIMA GELDİ

''Şampiyon olduğumuz sene teknik ekiple oturduğumuzda biz şampiyon olacağız dedim. Babamın sözü aklıma geldi. İnşallah dedim averajla şampiyon oluruz. Buraya kadar yaşadıysak sonuna kadar yaşayalım dedik."

ŞAMPİYONLUĞUN VERDİĞİ GURURUN KARŞILIĞI YOK

Haaland, rekorlara devam ediyor Haaland, rekorlara devam ediyor

"Buradan şampiyon olmak kolay değildi. Bunu yakalamak bize nasip oldu. 3 tane büyük takım yarışıyordu. Biz o kadar mücadele etmişiz ki bizim şampiyon olmamız lazımdı. O şampiyonluğun verdiği gururun benim açımdan hiçbir karşılığı yok. "