Juventus'ta traktör açıklaması!

Juventus'un yeni 19'luk yeteneği Moise Kean'in babasında önemli bir iddia geldi. İtalya'nın köklü ekiplerinden Juventus'ta forma giyen Moise Kean'in babası, yıldız ismin takımda kalma sürecine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Juventus'ta Vechia Signora yönetiminin kendisine verdiği ve tutmadığı traktör sözünü şöyle açıkladı; "Moise'nin annesiyle ayrılmıştık ve oğlumun Juventus'a transferi gerçekleştiğinde eşim İngiltere'de yaşıyordu. Ben de Juventus yönetiminden Moise'yi İtalya'da tutubalimek için 2 traktör istedim ve kabul ettiler."

Juventus'ta traktör açıklaması!

Traktör talebinin yanı sıra artık maç bileti bile almadığını söyleyen baba Biorou Kean, konuşmasını şöyle noktaladı; "Kulüp, bıraknın traktörleri bana vermeyi, oğlumu izleyebilmem için maç bileti dahi vermiyorlar. Bu yaşanalara karşınOğlumun sonsuza kadar Juventus'ta forma giymesini istiyorum çünkü ben bir Juve taraftarıyım."


İTALYA'DA SON 60 YIL SONRA EN GENÇ!

Moise Kean, İtalya Milli Takım tarihnde son 60 yılda sahaya çıkan en genç golcü olmuştu. İtalya Milli takım formasıyla ilk kez 2018'in Kasım ayında tanışan Juventus'un 19 yaşındaki futbolcusu, İtalya'nın EURO 2020 eleme grubu maçında Finlandiya'ya karşısında ilk 11'de başladı ve bir de gol atmıştı.Kaynak:Sporx 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER