Boluspor'dan 2 hamle

Boluspor'dan 2 hamle geldi..

Boluspor'dan 2 hamle

Kulüpten yapılan açıklama şöyle;

Kulübümüz, iç transferde Mustafa Durak ve son olarak Adanaspor forması giyen Gökhan Sazdağı ile 2'şer yıllık sözleşme imzaladı.

İmza töreninde konuşan Başkanımız Necip Çarıkcı “İki yıldan beri bizimle olan Mustafa Durak ile tekrar iki yıllık mukavele yapacağız. Kendisi iki yılda Boluspor’a güzel şeyler yaptı ama bu önümüzdeki iki yılda da üzerine biraz daha koyup Boluspor’a katkı sağlayacaktır. İnşallah bu iki yılda şampiyonluğu hep beraber yaşayacağız. Bizimle mukavelesi bitmesine ve diğer kulüplerden teklifler olmasına rağmen maddi anlamda bizi yormadı. Diğer takımların vermiş olduğu rakamın altında bize imza attı. Kendisine teşekkür ederiz. Bir diğer mukavele ise daha öncede takip ettiğimiz Gökhan Sazdağı. Bu transfer bizim için kolay olmadı. Gökhan bu transfer için çok fazla özveri gösterdi. Kendisiyle iki yıllık anlaşma yaptık. Bonservis konusuna gelince, Gökhan Boluspor’da oynamak istediği için bizimle çok cüzi bir rakama imza attı. Adanaspor Başkanı Sayın Bayram Akgül 25 yıldır arkadaşım. Ona da bu transferde sağladığı kolaylık için teşekkür ederim. Burada en büyük pay Gökhan’ın. Boluspor’da oynamayı çok istemesi ve parayı düşünmemesi transferin önünü açtı. Gökhan ile iki yıllık mukavele yaptık. İnşallah Boluspor’un havasından, enerjisinden her şeyinden faydalanacak. Mustafa Durak ve Gökhan Sazdağı’ndan çok mutluyum. Bolusporumuza hayırlı olsun.”

Mustafa Durak “İki senedir buradayım. Burada aile gibi olduk. Başkanımızın söylediği gibi teklifler vardı. Ama sonunda burada olmak güzel. Buraya ilk geldiğimde zaten çok destek olunmuştu. Bolu’ya gelince gitmek zor diyorlardı. Gerçekten öyleymiş. Çok mutluyum inşallah yeni bir hava, yeni bir takım, yeni hoca ile hep beraber hedefimize ulaşırız.” şeklinde konuştu.

Gökhan Sazdağı “Bende öncelikle Başkanımız Necip Çarıkcı’ya ve Adanaspor Başkanı Bayram Akgül’e teşekkür ediyorum. Güzel bir transfer süreci oldu. Boluspor büyük bir camia. İyi yönetilen bir kulüp. Gösterdiğim özveri Boluspor’un iyi yönetilmesinden de kaynaklanıyor. Aynı zamanda hedefi olan bir kulüp. Benimde hedeflerimde Süper Lig’de oynamak var. İnşallah bunu beraber başarırız.” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER