banner197

Hatayspor zirveden başka bir şey düşünmüyor

Hatayspor teknik direktörü Bayram Toysal açıklamada bulundu...

Hatayspor zirveden başka bir şey düşünmüyor

Bayram Toysal, Osman Çalgın Tesisleri'nde gazetecilere yaptığı açıklamada, Hatayspor'u sezon sonunda layık olduğu yere çıkaracaklarını ifade etti.

Hatayspor'un ligde puan olarak kötü bir noktada olmadığını vurgulayan Bayram Toysal, "Şu anda zirveye ortağız. En azından orada kalmak adına eğer varsa kendi içimizdeki eksikleri de giderip zirveden aşağı inmemeyi düşünüyoruz. Bunun için var gücümüzle çalışıyoruz." şeklinde konuştu.

Takımın eski teknik direktör İlhan Palut ile kendisinin görüşünün çok farklı olduğunu dile getiren Bayram Toysal, karakterini takıma yansıtıp güzel işler yapmaya gayret edeceklerini söyledi.

Takımda şu anda köklü bir değişikliğe gerek olmadığını da dile getiren Bayram Toysal, şu sözleri kaydetti:

"Ufak tefek değişiklikler elbette olabilir. Ama takımda iyi giden havayı devam ettirmek, ekstra sorumluluk almak zorundayız. Geçen sezon, özellikle finalde kaybedilmiş bir havanın buraya negatif olarak yansımaması lazım. Geçen sezon geride kaldı. Önümüzdeki seneler ne yapacağız, onu hesap etmek zorundayız. O doğrultuda çalışıyoruz."

Toysal, 19 Ekim Pazar günü sahalarında oynayacakları Adana Demirspor maçı hazırlıklarını aralıksız devam ettiklerini ve mücadeleden galip ayrılmayı istediklerini de sözlerine ekledi.

KAYNAK: TRT SPOR

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2019, 15:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER